Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Vicker

Сайдинг Vicker

Сайдинг Vicker - панелі розмірами 3,86 х 0,23 х 0,001 м, виготовлені з пластику, які нагадують обшивку дошками. Досить прості в монтажі (заклацуються замками одна за одну і кріпляться саморізами або цвяхами). Мала вага панелей дозволяє з'єднувати їх у великі конструкції. Сайдинг використовується для новобудов, вже обжитих приміщень і експлуатованих будівель. Він дозволяє приховати «огріхи» і дефекти поверхні, а також утеплити і захистити житло або споруду, надавши модний дизайн фасаду.

8 ніжних пастельних відтінків додадуть романтичний, легкий вид обробці, гармонійно вписуючись в навколишній світ. Будинок придбає своєрідність, красу і завершеність.

Для вертикальних стін використовуйте сайдинг-панелі, а для горизонтальних поверхонь (карнизів і стель) підійдуть софіти, які, крім прикраси, будуть створювати необхідну вентиляцію покрівлі, запобігаючи накопиченню вологи і розвитку грибка. Як панелі, так і софіти не втрачають своїх властивостей і не змінюють геометричні розміри при впливі сонячних променів, дощу, снігу, вітру і перепадів температур. Софіт представлений двома кольорами - для поєднання зі світлими і більш темними вініловими панелями.

Комплектація для сайдинга складається з наступних елементів: кутів, лиштви, фасок, профілів, решітки для вентиляції та вентиляційного виходу для ванної кімнати.

Вініловий сайдинг «Vicker» може бути закріплений на будь-яку поверхню. Якщо стіна нерівна, використовується обрешітка з кроком 30-40 см, яку вирівнюють до початку монтажу сайдингу.

Розміри і вага сайдинга Vicker:

Довжина панелі:
Ширина панелі:
Корисна площа панелі:
Кількість шт. в упаковці:
Кількість м2 в упаковці:
Вага упаковки:
3860 мм
230 мм
0,89 м2
21 шт.
18,69 м2
38,76 кг

Кольорова гама сайдинга:


білий

світло-сірий

сіро-блакитний

бежевий

рожевий

світло-зелений

блідо-жовтий

пісчаний


Розміри і вага софіта Vicker:

Довжина панелі:
Ширина панелі:
Корисна площа панелі:
Кількість штук в упаковці:
Кількість м2 в упаковці:
Вага упаковки:
3660 мм
309 мм
1,131 м2
16 шт.
18,1 м2
39,43 кг

Кольорова гама софіта:

білийтемно-коричневий

Комплектуючі:

Зовнішній кут
Довжина панелі: 3050 мм
В упаковці: 10 шт.
Вага упаковки: 17,24 кг
Внутрішній кут
Довжина панелі: 3050 мм
В упаковці: 5 шт.
Вага упаковки: 6,32 кг
Лиштва
Довжина панелі: 3810 мм
В упаковці: 8 шт.
Вага упаковки: 10,33 кг
J-профіль
Довжина панелі: 3810 мм
В упаковці: 40 шт.
Вага упаковки: 22,44 кг
H-профіль
Довжина панелі: 3050 мм
В упаковці: 20 шт.
Вага упаковки: 19,62 кг
F-профіль
Довжина панелі: 3810 мм
В упаковці: 24 шт.
Вага упаковки: 15,52 кг
Завершуючий профіль
Довжина панелі: 3810 мм
В упаковці: 20 шт.
Вага упаковки: 9,01 кг
Стартова смуга
Довжина панелі: 3810 мм
В упаковці: 40 шт.
Вага упаковки: 32,62 кг
Комбінована карнизна фаска
Довжина панелі: 3050 мм
В упаковці: 15 шт.
Вага упаковки: 24,93 кг
Вентиляційна
решітка
вісьмикутна

Розмір: 406х406 мм
В упаковці: 1 шт.
Вага шт.: 1,55 кг
Вентиляційна
решітка
квадратна

Розмір: 381х381 мм
В упаковці: 1 шт.
Вага шт.: 1,6 кг
Вентиляційний
вихід d-Vent

Розмір: 203,2х226,6 мм
В упаковці: 4 шт.
Вага шт.: 0,54 кг
Вентиляційний
вихід для ванної d-Vent

Розмір: 184,1х184,1 мм
В упаковці: 4 шт.
Вага шт.: 0,32 кг


Відмінні риси сайдинга Vicker.

Протягом 25 років компанія гарантує збереження кольору вінілових панелей і софітів. Цей матеріал не боїться ні дощу, ні снігу, ні граду, ні сонця, ні сильного вітру, витримуючи значні коливання температур. Повністю захищений від здуття, викривлення, гниття і іншого виду псування. НЕ потребує додаткового фарбування і ускладненого чищення. Досить 1 раз на рік мильною водою зі шланга гарненько промити поверхню - і знову Вас порадує свіжість кольору і яскравість фарб, чистота поверхні і ексклюзивність екстер'єру.

Що можна зробити, якщо поверхня під оздоблення вийде нерівною? Чекають утомливі способи вирівнювання. А тут цього робити не потрібно. Досить встановити обрешітку, на яку закріпиться панель. А що робити, якщо у чоловіка з дружиною різні смаки на забарвлення? Це легко можна виправити. Виробник надасть безліч варіантів кольорів, вибираючи серед яких, подружжя обов'язково знайде компромісне рішення.

А уявіть, наскільки може зрости для покупця вартість Вашого будинку, який вже побудований не один рік тому, якщо Ви зробите його ремонт сайдинг-панелями? Зробіть це вигідне вкладення у свій особняк. Адже фасад будівлі - це його візитна картка, що виражає індивідуальний стиль.

Вінілові сайдинг-панелі «Vicker» нагадують обшивку будівлі дерев'яними дошками «внахлест». Виготовлені за останніми технологіями, способом коекструзіі, панелі мають двошарову структуру, в якій кожен шар покликаний виконувати тільки йому притаманні функції. Так, наприклад, зовнішній шар відповідає за збереження кольору, стійкість до атмосферних опадів і різних примх природи, а внутрішній - за міцність всієї конструкції, тепло-і вогнезахист. Прекрасна кольорова гама і текстурний варіант поверхні задовольнять самий невигадливий смак.

Придбати даний сайдинг можна не тільки безпосередньо у виробника, а й через інтернет-магазини, що представляє комфорт і зручність для покупця.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com