Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Допомога в монтажі сайдинга

Допомога в монтажі сайдингаМетою статті є допомогти всім бажаючим придбати знання з технології монтажу сайдингу своїми силами. Ті, хто займається будівництвом будинку самостійно, і в силу якихось причин не бажають залучати до монтажу для зовнішнього облицювання фахівців, повинні особливо звернути увагу на цей посібник.

Для початку роботи необхідно підібрати інструменти. Це стандартний набір, який повинен бути у кожного поважаючого себе господаря - молоток, цвяхи, рівень. Потрібний також нескладний інструмент для монтажу сайдига, який можна придбати там же, де і продається сайдинг, або його можна зробити своїми руками.

Цей інструмент значно спростить завдання монтажу. При його наявності відпадає необхідність у додаткових скобах кріпленнях, а також допомоги фахівців.

Спеціальний інструмент для монтажу сайдингу представляє собою своєрідну «руку» і дуже часто використовується в процесі монтажу.

Нижній загин інструменту кріпиться за вже зафіксованою панеллю сайдинга. Верхній загин дозволяє встановлювати однакову відстань між пластинами

Послідовно пройдемо по всіх етапах монтажу сайдинга.

Першим етапом є установка нижнього рівня. Для цього потрібно закріпити дошку до основи, скориставшись рівнем, щоб все вийшло гранично точно.
На другому етапі потрібно закріпити прилад для монтажу на основі за допомогою цвяха, який знаходиться зверху інструменту.
На третьому етапі потрібно просунути пластину сайдинга в отвір між стіною та інструментом для монтажу.
На четвертому етапі пропонуємо встановити додаткову «руку». Це дозволить здійснювати роботу з більшою зручністю. Відстань між інструментами має бути трохи меншою довжини пластини сайдинга.
На п'ятому етапі необхідно прибити другу руку цвяхом, що знаходиться у верхній його частині.
На шостому етапі необхідно упевнитися в тому, що пластина сайдинга знаходиться точно за рівнем і тільки потім її потрібно прибити цвяхами. Для цієї мети найкраще підійдуть саморізи, оцинковані або алюмінієві цвяхи.

Послідовність дій потрібно повторити для кожної дошки. З кожною новою дошкою процес монтажу буде ставати все швидше в силу набутого досвіду.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com