Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Сайдинг і все про нього

Сайдинг і все про ньогоСайдинг самий простий і економічний спосіб облицювання будівель. Він красивий, дешевий і довго служить. Сайдинг - це панелі спеціальної форми, виготовлені з полімеру або металу. Габарити панелей: довжина 300-400 см, ширина 20-25 см, товщина 1 мм. Зовні вони нагадують дерево і монтуються внахлест.

Технологія монтажу гранично проста. За рахунок спеціального замка-засувки на краю панелі, вони легко кріпляться один до одного. Також існують спеціальні отвори для цвяхів, щоб панелі можна було прикріпити до основи.

Серед різновидів сайдинга найбільш поширеними є металевий і вініловий. Кожний з різновидів сайдинга має свої переваги і недоліки. Так металевий сайдинг більш міцний, не горить. Але в той же час він більш важкий і дорогий, не відбиває ударів. Застосовується в основному для облицювання виробничих будівель. Вініловий сайдинг (виготовлений з ПВХ) більш легкий і практичний. Сучасні технології виробництва вінілового сайдинга дозволяють йому бути більш міцним, довговічним, стійким до впливу сил природи і хімічних речовин. До того ж це найдешевший сайдинг. Застосовується в основному при оформленні житлових будинків.

Практично будь-які конструкції з будь-якого матеріалу можна обробити за допомогою сайдинга. Він наноситься або безпосередньо на стіну, або на спеціальну решітку, якщо це необхідно з точки зору надійності. За рахунок спеціальних країв панелей і отворів витягнутої форми для цвяхів або шурупів монтаж сайдинга не складе складного завдання. Крім панелей при облицюванні використовуються також спеціальні елементи для прикриття стиків панелей, кутів, віконних і дверних прорізів.

Якісний сайдинг відрізняється рядом параметрів:
1) Товщина по всьому зрізу панелі повинна бути однорідною. Присутність ущільнень або більш вузьких місць не допускається.
2) Панелі повинні бути добре профарбовані, тобто мати суцільний однорідний колір по всій поверхні з обох сторін.
3) Якісні панелі оснащуються «антиураганним» замком, який являє собою невеликий загин у верхній частині панелі над отвором для кріплення.
4) Наявність всього комплекту додаткових елементів і аксесуарів.
5) Наявність сертифікатів і гарантій.
6) Наявність інструкцій з монтажу та експлуатації.

При монтажі вінілового сайдинга потрібно врахувати, що він може розширюватися або зменшуватися під впливом температури. Важливо дотримуватися деяких правил в монтажі. Не можна щільно забивати цвяхи, потрібно залишати зазор між головкою цвяха і сайдингом приблизно в 1,5-2 мм. Цвях забивають в середину отвору і в жодному разі не можна пробивати цвяхами панель в непризначених для цього місцях. Не можна забивати цвях з лицьового боку панелі. Не притискати панелі занадто щільно між собою і з аксесуарами (повинен бути зазор 5-6 мм, а взимку - 9-10 мм). Не натягувати панелі.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com