Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Допомога у виборі оздоблювального матеріалу. Поняття про сайдинг

Допомога у виборі оздоблювального матеріалу. Поняття про сайдингСайдинг - це матеріал, який використовується для зовнішнього оздоблення будівель. Існує величезна кількість видів даної обробки. Відрізняються вони матеріалом, з якого виготовлені, функціональним призначенням, ціновим діапазоном, якістю.

Все більшу популярність сьогодні завойовує вініловий сайдинг, що виготовлений з полівінілхлориду (ПВХ). Він володіє значними перевагами. Даний матеріал добре протистоїть дощу, вітру, низьким і високим температурам (від -50 до +60 С).

Це найбільш практичний матеріал. Він легко чиститься, не вигорає на сонці, не тріскається, не гниє, не піддається корозії. До того ж він пожежостійкий, водонепроникний, екологічно безпечний.

Зовні сайдинг виконаний у вигляді пластин, які на дотик нагадують дерево та представлені більш ніж 17-ма кольорами.

Вініловий сайдинг навіть старій чи непривабливій будівлі здатний додати ультрасучасний вигляд. До того ж його дуже просто монтувати і, при правильній установці, не потрібно ремонтувати протягом всього терміну експлуатації. Для нього підходить будь-яка поверхня: дерев'яна, цегляна, залізобетонна. Під сайдинг можна також покласти утеплювач.

Слід пам'ятати, що для монтажу необхідні не тільки безпосередньо плити, але й додаткові деталі, які використовуються для обробки віконних прорізів, кутів будинків, з'єднань панелей і ін.

Для виробництва сайдинга використовують дві технології: моно і коекструзії. Другий метод більш складний і сучасний. Сайдинг виготовлений за технологією коекструзіі складається з двох шарів різного складу: внутрішній шар відповідає за механічні характеристики панелі, а зовнішній - за стійкість до атмосферних явищ (ударостійкість, морозо і світлостійкість, водонепроникність). Таким чином, коекструзія забезпечує оптимальний перерозподіл хімічних речовин між шарами з метою їх найбільш ефективного використання.

На ринку України оздоблювальні та облицювальні вироби із ПВХ представлені продукцією групи компаній «Альта-Профіль Україна», яка цим займається вже більше 5 років. Продукція «Альта-Профіль Україна» відповідає всім вимогам і стандартам. Міністерство охорони здоров'я України підтвердило її відповідність санітарно-епідеміологічним нормам. Державний департамент пожежної безпеки МНС України провів її випробування на предмет горючості. А також визначення коефіцієнта димоутворення, групи займання, групи поширення полум'я.

Виробництво ПВХ плит в «Альфа-Профіль Україна» відбувається на сучасному автоматизованому обладнанні фірми «Тайсон» (Австрія). На фірмі працює понад 80 висококваліфікованих співробітників. Професіонали добре ознайомлені з технологією виробництва на сучасних екструзійних лініях непластифікованих композицій ПВХ.

Холдинг, в особі комерційного відділу, надає будь-яку допомогу консультаційного характеру своїм клієнтам. Якість виробів ТОВ «Альта-Профіль Україна» не гірша, а в деяких випадках навіть краще, зарубіжних аналогів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com