Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Допомога у виборі виду і кольору сайдинга

Допомога у виборі виду і кольору сайдингаСайдинг - це сучасний матеріал, який використовується для зовнішнього оздоблення будівель. Різноманітність його видів і колірних композицій вражає. Він завжди виглядає красиво, нарядно, гармонійно. Може виникнути тільки проблема вибору. Який колір вибрати, матеріал, якість, виробник?

Сайдинг
виконаний у вигляді смужок або панелей, пофарбованих у різні кольори. Панелі мають спеціальні елементи, за допомогою яких кріпляться один до одного (загнуті краї, які як би утворюють замок), і до основи (отвори для цвяхів або саморізів). За рахунок цього монтаж сайдинга стає гранично простим.

Існують різні види сайдингу: металевий, вініловий, дерев'яний, цементний. Основними країнами виробниками є Туреччина, Польща, США, Канада. Таким чином вибирати є з чого.

Основними критеріями вибору виду сайдинга є його призначення, ціна і термін служби. Для облицювання житлових будинків металевий сайдинг НЕ годиться.

Вініловий сайдинг виготовляється з полівінілхлориду. Хоча товщина панелей становить 1,5 мм, цей вид сайдингу досить міцний. Інші важливі показники цього виду сайдинга: водонепроникний, пожежостійкий, стійкість до впливу широкого діапазону температур (від - 50 до + 50 С). Він успішно використовується в США та Канаді вже більше 20 років.

За даними Американського товариства тестування матеріалів (ASTM) найкращим з технічної та експлуатаційної точки зору є канадський сайдинг Royal. Він був оголошений як найбільш міцний і володіючий найбільш товстим шаром захисного покриття (на 60% перевершує за цим параметрам міжнародні стандарти). Великою перевагою Royal є відсутність в його складі свинцю. Захисна полімерна речовина сайдинга має у своєму складі окис титану, що забезпечує протистояння вигорянню - колір довго залишається яскравим. Також доведено, що цей сайдинг служить надійним захистом будинку від атмосферних явищ.

Таким чином, визначився найкращий варіант вибору сайдинга для облицювання. Далі чергу вибирати фірму-виробника вінілового сайдинга. Перевагу слід віддати тому виробнику, чия продукція користується великим попитом. Безсумнівним плюсом для виробника буде докладна інструкція з монтажу, а також наявності в продажі всіляких аксесуарів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com