Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Як монтувати сайдинг

Як монтувати сайдингСайдинг на сьогодні найбільш оптимальний спосіб зовнішнього оформлення будівель. Будинок буде виглядати сучасно і красиво і в той же час за рахунок своєї міцності матеріал захистить стіни будинку від води, бруду, пилу, вітру та інших атмосферних явищ. Його досить легко чистити, він не вигорає на сонці, не схильний до корозії і гниття. Сайдинг спроектований так, що його зможе встановити і непрофесіонал. Під сайдинг можна також покласти утеплювач.

Для захисту стін будівлі від поганих погодних умов використовують навісні вентильовані фасади. Матеріалом для сайдинга навісних фасадів можуть служити деревні волокна, цемент, алюміній, сталь.

Кілька слів про металевий сайдинг.

Цей вид сайдингу один з найбільш затребуваних. Його переваги полягають у: екологічній нешкідливості, міцності, стійкості кольору, тривалому терміні служби, пожежостійкості, витримці високих і низьких температур, привабливому зовнішньому вигляді.

Матеріал, з якого виготовлений металевий сайдинг - гарячеоцинкована холоднокатана сталь товщиною до 0,5 мм, яка зовні захищена полімерним шаром. Параметри панелей наступні: ширина 260 мм (але монтажна 230 мм), довжина 2000 - 6000 мм, висота14 мм, вага 5,43 кг / кв. м. Монтаж може бути горизонтальним і вертикальним. При горизонтальному панелі розташовуються горизонтально, і кріпляться одна під іншою. Цей спосіб більш кращий, оскільки в іншому випадку можлива розгерметизація стиків. Кріпиться сайдинг до стіни за допомогою шурупів чи цвяхів.

Інший, не менш популярний різновид - вініловий сайдинг. Він виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ) і має шорстку поверхню. Параметри панелей: довжина 3-4 м, ширина 10-50 см. Вініловий сайдинг не схильний до впливу хімічних речовин і не роз'їдається. Він не дорогий і довго служить (близько 50 років). Зараз виробники вінілового сайдинга досягли того, що він може витримувати температури від -50 до 50 С.

Техніка облицювання полімерним сайдингом не складна, особливо коли для цього передбачені всі деталі. На дерев'яний каркас кріпляться з'єднані внахлест або за допомогою Н-профілю панелі, а кутові стики прикриваються зовнішніми або внутрішніми куточками. Існують різноманітні елементи для прикриття стиків і розрізів, які можуть мати декоративну функцію.

Найбільш поширеним є сайдинг зі сталі та алюмінію. Зовні такий сайдинг має полімерне покриття, що додає йому схожості з полімерним сайдингом. Але перевага металосайдинга складається в його великій міцності, довговічності, термо-і вогнестійкості. Що дуже добре для оформлення будівель схильних підвищеним ризикам виникнення пожежі.
Монтуючи сайдинг слід пам'ятати, що: не можна при кріпленні сильно натягувати панелі. Вони повинні вільно лягати; не можна щільно прибивати панелі та аксесуари до стіни, а також з'єднувати їх щільно між собою (потрібно залишати зазори приблизно в 5 мм); не можна пробивати сайдинг цвяхами, для цього існують спеціальні отвори.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com