Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Нове обличчя будинку - вініловий сайдинг

Нове обличчя будинку - вініловий сайдингДодати будинку абсолютно новий ошатний, веселий, свіжий вигляд можливо. Для цього розумні та практичні господарі використовують вініловий сайдинг. Ви ще не знаєте що це таке?

Сайдинг буває різним. Цим терміном називають як матеріал для обробки, так і специфічний метод з'єднання панелей і кріплення їх до стіни.

Застосовувати цей матеріал і метод обробки стали не так давно - десь з кінця 50-х рр.. ХХ століття спочатку в США і Канаді, а потім поступово стали завойовувати весь світ. У нашу країну вони потрапили наприкінці 90-х рр..

Сайдинг
буває різних колборів, профілів і тиснень. Розділяють звичайні панелі, а також різні оздоблювальні елементи й аксесуари. З допомогою повного набору цих частин можна створити неймовірної краси архітектурний ансамбль. А уявіть, що можна зробити з Вашим будиночком.

Сайдинг можна встановлювати і своїми руками - настільки він простий в монтажі. Він важить трохи і труднощів не повинно виникнути. Але фахівці завжди можуть встановити його найбільш правильно і надійно. Для початку монтажу майже ніяких приготувань стіни проводити не треба. Навпаки, під сайдингом можна приховати всі вади фасаду.

Змонтувавши сайдингове покриття для дому, його господар на багато років може забути, що таке проблеми із зовнішнім виглядом будівлі. Термін служби сайдинга при правильному монтажі становить до 50 років. За період експлуатації в сайдинговому покритті майже не помітні ніякі зміни. Він не шарується, не лущиться, не роздувається, не гниє, не іржавіє, не тріскається під дією сонячних променів або зміни температури. Він також не линяє на сонці, а завжди залишається яскравим і красивим. Це ознака якісного сайдинга. Сайдинг не схильний до впливів грибка і комах. Сайдинг водостійкий і не горить у вогні. Сайдинг не боїться поганих погодних умов. Він витримує температури в діапазоні від -50 до 50 С.

Монтаж сайдингу також можна проводити за будь-яких температур, але все ж фахівці рекомендують це робити восени або навесні. Оздоблення не займе багато часу. Це буде залежати від розмірів будинку. Можна навіть впоратися протягом декількох днів. Для монтажу не знадобляться жодні додаткові інструменти, крім тих, що є в коморі в кожного господаря. Найпростіші пристосування, які можуть знадобитися для спрощення оздоблювальних робіт, можна виготовити своїми руками або купити в магазині разом з сайдингом. Це можуть бути спеціальний просікач засувок для фіксації останньої панелі на завершальній рейці.

Сайдинг найпростіший, красивий, економний оздоблювальний матеріал. Все, що необхідно для додання Вашому будинку неперевершеного вигляду це: сайдингові панелі, молоток і цвяхи і трохи таланту й винахідливості.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com