Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Краса і надійність дорівнює вініловий сайдинг

Краса і надійність дорівнює вініловий сайдингКраса і надійність завжди були головними показниками для зовнішнього оздоблення будівель. Які тільки способи облицювання не придумали люди. Але найчастіше користуються традиційними способами: штукатурка, фарбування, облицювання вагонкою. Зараз все більшої популярності набуває сайдинг. Він не тільки дуже красивий, але і надійно захищає стіни від зовнішніх несприятливих впливів.

Сайдинг слово англійське, а на нашу мову перекладається як «обшивка». Першим сайдингом були дерев'яні дошки прибиті одна поверх іншої. Такий вид обшивки будинку, однак, не прийнято називати сайдингом. Обшивка сайдингом передбачає наявність двох складових: матеріали (відформовані панелі з різних матеріалів: ПВХ, метал, цемент тощо) і технологія кріплення внахлест.
Дерев'яні дошки, хоча і виглядали красиво, але мали недоліки, пов'язані з недовгою службою цього матеріалу. З розвитком полімерного виробництва з'явилося багато шансів поліпшити технологію облицювання будівель. Панелі з полівінілхлориду швидко набули популярності і у приватних забудовників і у будівельників великих архітектурних форм. Вони зовні імітують дерево, але мають ряд істотних переваг над ним: довговічність служби матеріалу, невимогливість у догляді, перефарбування, ремонті, невелика вага. Сайдингова обшивка вважається найбільш вигідною з точки зору ефективності, економічності і привабливості. Сайдинг, крім того, більш дешевий, ніж дерево.

Сайдинг добре протистоїть зовнішнім впливам. Він не боїться низьких або високих температур, не іржавіє, не боїться грибка і комах, не розшаровується. Сайдинг володіє хорошою еластичністю. Це дозволяє йому відновлювати свою форму після випадкових ушкоджень. Сайдинг до того ж не горить, а тільки плавиться. У цьому його сильна перевага над дерев'яною обшивкою. Термін служби сайдинга приблизно 50 років. Він може скоріше набриднути, ніж пошкодитися. Монтувати сайдинг досить просто. Це можна робити, і не залучаючи фахівців.

Як вже говорилося, розрізняють залежно від матеріалу виготовлення різні види сайдингу: цементно-волокнистий, дерев'яний, цинковий, сталевий, алюмінієвий сайдинги. Але найбільш популярним є все ж таки вініловий сайдинг. У порівнянні з ним інші види мають ряд недоліків. Алюмінієвий - не еластичний. На ньому залишаються вм'ятини від випадкових ударів. До того ж його можуть просто вкрасти, якщо будинок не охороняється. Сталь має меншу міцність, і можуть виникнути проблеми при заміні пошкоджених частин сайдинга. Якщо таке статися з вініловим сайдингом, то заміна відбувається більш легко, без зняття решти цілих панелей.

Отже, можна підсумувати, що вініловий сайдинг - найвигідніший. Він витримує кліматичні підступи у вигляді вологи, перепадів температур від -50 до 50 градусів і інших. Для нашого клімату вініловий сайдинг підходить як найкраще. Сайдинг найкрасивіший, якісний і довговічний матеріал для оздоблення будинків.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com