Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Характеристика сайдинга

Характеристика сайдингаЦим терміном - сайдинг - позначається матеріал для зовнішнього оформлення будинків, як житлових будинків, так і виробничих приміщень, господарських споруд, торгових залів. Матеріал має довгий строк експлуатації - до 50 років. Він міцний, стійкий до дії вологи, низьких і високих температур (від -50 до 50 С), ультрафіолетовим променям. Підходить для кріплення до стіни з будь-якого матеріалу: дерево, цегла, бетон. Його легко монтувати. І якщо це зробити правильно, то ремонт або заміна частин сайдинга може не знадобитися протягом усього періоду служби. Всі ці якості роблять сайдинг унікальним будівельним матеріалом для поліпшення зовнішнього вигляду будівель.

Сайдинг можна застосовувати як для облицювання новоспоруджуваної будівель, так і для додання сучасного вигляду старим дачним і заміським будиночкам. Сайдинг добре захищає стіни будинку. З його допомогою можна створити систему вентильованого фасаду чи утеплити будинок.

Для додання сайдинговому облицюванню завершеного вигляду використовують різні додаткові елементи. Це потрібно для прикриття стиків панелей, кутів. Самі панелі спроектовані так, що ідеально чіпляються одна за іншу, забезпечуючи цілісність покриття. Воно стає водонепроникним.

Панель сайдинга може мати кілька хвиль, а не складатися з однієї дошки. Також слід розрізняти панелі сайдинга призначені для монтажу в горизонтальному, вертикальному положенні, а також для кутової обшивки. Сайдинг може бути найрізноманітніших кольорів. Це дозволяє створювати унікальні колірні композиції для зовнішнього оздоблення будівель.

Сайдинг не дорогий, легко монтується і довго служить. Ці характеристики часто і зумовлюють вибір забудовників на користь сайдинга.

Сайдингом можна покрити будь-яку стіну, попередньо її не обробляючи. Навпаки, під сайдингом можна сховати всі недоліки застарілих або пошкоджених стін.

Те ж стосується і фізико-технічних характеристик. Сайдинг НЕ розшаровується, не лущиться, не тріскається від низьких / високих температур або сонячних променів. Це безпечний для природи і людини матеріал. У ньому немає токсичних речовин. Матеріал не горить, а під впливом відкритого вогню може тільки плавитися.

Всі ці характеристики говорять на користь сайдинга. Його вибір для облицювання приватних будівель або висотних будинків буде однаково оптимальним.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com