Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Як доглядати за вініловим сайдингом

Як доглядати за вініловим сайдингомВініловий сайдинг - це самий невимогливий, практичний і привабливий матеріал для зовнішньої обробки фасадів будівель. Щоб він зберігав свій первинний вигляд за ним не потрібно ніякого особливого догляду. Але все ж таки деяких забруднень не уникнути, тому що сайдинг - це, перш за все зовнішнє оздоблення, на яке можуть приставати вуличні бруд і пил. Ці та інші забруднення легко усунути, дотримуючись простих порад з догляду.

Вініловий сайдинг
не боїться води. Його не потрібно боятися мити водою. Для цього досить направити на стіну струмінь води із садового шлангу. Таким способом легко віддаляються прості забруднення. Більш складні плями можна видалити м'якою ганчіркою або щіткою з м'якою щетиною на довгій ручці.

В особливо важких випадках можна скористатися спеціальним розчином. Треба взяти миючий засіб (будь-порошок), а також трісодіум фосфат (приміром, Soilax). Цю суміш потрібно розвести в чотирьох літрах води.

Цвіль взагалі не характерна для сайдинга. Але може з'являтися на ньому в кліматичних умовах підвищеної вологості. Її також можна видалити за допомогою розчину наведеного вище, але для цього слід 1 літр води замінити на 1 літр п'ятивідсоткового гідрохлориду натрію.

Також можна використовувати порошки з абразивними частинками або усунення плям. Ці хімічні засоби не нашкодять сайдинг. Найстрашніше, що вони можуть зробити - це дрібні подряпини, шорсткість поверхні. Але ці незначні пошкодження зовсім не помітні вже з відстані кількох метрів.

Але перед капітальним чищенням краще спочатку зробити найпростіші кроки - змити все простою водою. Далі буде видно чи потрібна взагалі додаткова чистка і в яких місцях. Щоб чистячі порошки краще змивалися з поверхні, їх змивати потрібно якомога швидше, а не залишати їх висихати на сайдингу.

Обережно!
Не можна застосовувати для чищення сайдинга органічні розчинники, чистий хлор (вони здатні роз'їдати вінілові панелі), засоби для видалення жиру, зняття лаку, полірування меблів. Це дуже активні хімічні речовини. Вони можуть нашкодити поверхні вінілового сайдинга.   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com