Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Важливі деталі при монтажі сайдинга

Важливі деталі при монтажі сайдингаПодивившись на зовнішній вигляд сайдинга можна багато чого з'ясувати корисного.

Так перше, на що слід звернути увагу, це забарвлення панелі сайдинга. Природно він повинен бути рівномірним як з внутрішнього, так і зовнішнього боку. Причому внутрішня сторона закономірно може бути більш тьмяною. Просто в нижній шар двошарового вінілового сайдинга недоцільно додавати дорогі барвники. Збільшиться вартість, а користі не буде. Хоча сьогодні рівномірно забарвлений з обох сторін сайдинг позиціонують як найякісніший, покупець повинен мати свої міркування на цей рахунок.

Дуже важливо подивитися на бічний зріз панелі. Товщина панелі по боковому зрізу повинна бути рівномірною від верхньої частини до замкової частини. Це говорить про те, що виготовлена панель на якісному обладнанні. При експлуатації рівномірної товщини панелі вона не буде мати недоліків у вигляді тонких місць. А силові навантаження буде приймати рівномірно. Якщо помітні хоч найменші відхилення цього параметра, купувати такий сайдинг не варто.

Подивіться на верхню частину панелі. Там розташовані отвори для цвяхів, якими сайдинг буде кріпитися до стіни. Ці отвори повинні бути однаковими за розміром і правильної форми, краї ні в якому разі не повинні бути рваними.

Тепер подивимося на лицьову частину панелі. Поверхня зазвичай рельєфна і зовні текстура схожа на дерев'яну. Потрібно все ретельно оглянути, щоб ніде не було вад у вигляді лущення, розшарувань, тріщин та ін. Такі дефекти не допускаються навіть при експлуатації панелей, не кажучи вже про нові вироби. Поверхня також повинна бути матовою, а не блискучою або глянцевою. Блискуча панель буде швидко грітися на сонці, і внаслідок чого вініловий сайдинг буде деформуватися. А цього ніяк не можна допускати.

Слід пам'ятати, що якість панелі не визначається її товщиною. Стандартною є товщина 1-1,2 мм. Більш товсті панелі менш еластичні, будуть більше стискатися взимку і розтягуватися влітку. Такі панелі більш схильні до потріскування. Менша еластичність означає меншу опірність ударам. Можуть залишитися вм'ятини. До того ж товсті панелі будуть коштувати дорожче.

Майже всі при виборі сайдинга забувають подивитися на упаковку. Слід зазначити, що звичайна поліетиленова плівка - поганий пакувальний матеріал для сайдинга. Під сонячними променями температура всередині такої плівки може перевищувати 50 С. Сайдинг через це може деформуватися. Покупець отримає в результаті неякісний товар. Сайдинг взагалі повинен бути упакований у картонні коробки. Вони під час перевезення і на складі не повинні лежати дуже щільно. Це, звичайно, буде коштувати дорожче, але в такому випадку буде гарантія, що покупець отримає чистий, красивий і цілий сайдинг.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com