Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Який сайдинг нині популярний

Який сайдинг нині популярнийЗа популярністю лідирує вініловий сайдинг. Цей сайдинг виконаний у вигляді панелей, для виробництва яких використовується матеріал полівінілхлорид (ПВХ). Він застосовується для зовнішнього декорування стін будівель і споруд будь-якої конструкції і виконаних з будь-якого матеріалу. Це не отруйний і нешкідливий для навколишнього середовища матеріал.

Таку популярність вініловий сайдинг отримав завдяки своїй пожежостійкості, а також здатності протистояти стихійним явищам природи. Він не схильний до роз'їдання, розшаруванню, потріскування внаслідок природних факторів. Також він довго зберігає колір. Монтаж панелей досить простий. По краях панелі мають спеціальні загини, за допомогою яких і кріпляться один до одного. Безпосередньо до основи сайдинг закріплюється цвяхами, шурупами, саморізами, для яких передбачені спеціальні отвори. Існує також можливість перед облицюванням сайдингом утеплити стіни.

Цокольний сайдинг має більшу міцність, ніж вініловий. Він може зовні бути схожим на кам'яну, цегляну або навіть дерев'яну обробку. Сфера його застосування в основному - це цокольна частина будівлі або обробка фундаменту. Цей матеріал дуже практичний і не вимагає спеціального догляду, що дуже важливо для цокольної частини, яка найбільш схильна до забруднень і механічних пошкоджень і в той же час завжди повинна виглядати добре.

Виробляється цокольний сайдинг з міцного полімерного матеріалу, який не схильний до природного роз'їдання. Необхідності в ремонті сайдинга практично не виникає. Техніка облицювання досить проста й монтаж може бути виконаний самостійно.

Існує такий різновид сайдинга, як металевий (пластини виготовляються з металу). Його відмінними рисами є: надійність конструкцій, виняткова пожежостійкість, стійкість до несприятливих погодних явищ. Основний матеріал, з якого він виготовляється - це сталь. Ця обставина все-таки не заважає Металосайдингу залишатися досить легким. Інші матеріали з яких він може виготовлятися: алюміній, мідь, цинк-титан. Сфера його застосування - стіни та карнизи. Металосайдинг служить додатковим утеплювачем, не пропускає вологу і не вигорає на сонці. При визначенні якості цього виду сайдинга не малу роль грає його покриття (від якості лаку залежить термін служби металосайдинга).

На дотик сайдинг може бути гладким або шорстким. Універсальні, широкі і гладкі металеві панелі можна вмонтовувати в будь-якому напрямку - вертикальному або горизонтальному.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com