Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Вибираємо сайдинг

Вибираємо сайдингДля того щоб вибрати якісний сайдинг в магазині і щоб Вас не обманули, вчимося задавати розумні питання.
Наприклад.

В якій країні виробляється цей сайдинг і хто виробник?
Це потрібно для того, щоб зрозуміти, що за продукцію Вам пропонують. Спочатку перед походом у магазин радимо Вам почитати в Інтернеті які найбільш відомі виробники сайдинга, почитати відгуки про нього, почитати форуми. Важливо дізнатися, скільки років даний сайдинг виробляється і в яких регіонах продається. Можна зв'язатися з виробником безпосередньо або з його консультантом. Потрібно все точно з'ясувати для себе, перед тим як зважитися на покупку.

Наступні питання. Який гарантійний термін обслуговування? Яким чином можна отримати відшкодування за гарантії? Які випадки вважаються гарантійними? Які є обмеження по гарантії?

Слід зазначити, що деякі виробники надають гарантію на 50 років! Звичайна практика передбачає, що нормальний гарантійний термін складає від 25 років. Якщо він менший, то тут же повинен включатися сигнал тривоги. Зазвичай гарантія поширюється на різні дефекти в матеріалі, як тільки що придбаному, так і такому, що вже експлуатується. Якщо сайдинг змонтували неправильно, то за це компанія-постачальник відповідати не буде. Тому потрібно чітко дотримуватися інструкції по монтажу.

Скільки коштує сайдинг?
Це потрібно не тільки для того, щоб Ви порахували, скільки грошей діставати з гаманця. Ціна може служити і як непрямий показник якості. Якісний вініловий сайдинг завжди коштує дорожче неякісного. Це пов'язано з тим, що для надання сайдингу необхідних характеристик стійкості, витривалості, кольоростійкості і інших у нього додають дорогі барвники, модифікатори, присадки та інше. Краще не бути дріб'язковими і придбати якісний сайдинг, ніж мати потім проблеми з його заміною.

Чому сайдинг темних відтінків дорожчий?
Все та ж відповідь. Для виготовлення такого сайдингу застосовують більш якісні і дорогі барвники, стабілізатори кольору і маси. Темні тони дуже гарно виглядають. Щоб сайдинг не втрачав свій колір з часом і залишався таким же насичено яскравим і соковитим застосування добавок просто необхідне. Під дією сонячних променів темний вініловий сайдинг більше нагрівається, а відповідно виникає ризик його деформації. Щоб цього не сталося також необхідно використовувати спеціальні добавки. Ціна темних пластин в 1,5-2 рази вища, ніж пластин пастельних відтінків. Якщо ціни не суттєво відрізняються, то куплений Вами темний яскравий сайдинг швидко злиняє на сонці і покриється плямами.

Важливо також поцікавитися у продавця, які додаткові послуги він пропонує. Наприклад, деякі продавці можуть і зробити розрахунок, і привезти матеріал, і навіть повністю змонтувати сайдинг. Можна запитати у продавця також чи приймає фірма невикористаний сайдинг назад. Це важливо, тому що не можливо на сто відсотків точно дізнатися потребу матеріалів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com