Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Особливості придбання вінілового сайдинга

Особливості придбання вінілового сайдингаЯкщо Ваш будинок не виглядає так, як ви б того хотіли в силу різних причин (стара будівля, пошкодження від стихійних лих, неправильне планування), то це легко змінити. Якщо Ви хочете додати будинку яскравий, оригінальний, модний вигляд і при цьому захистити його фасад від різних зовнішніх впливів, вихід є. Це вініловий сайдинг.

Деякі важливі відомості про нього.
Якщо вибирати якісний сайдинг, то треба звертати увагу на технологію його виробництва. Найсучаснішою є технологія коекструзійний (двошарового) виробництва вінілового сайдинга. Важливо щоб сировина (ПВХ) було першої свіжості, а не вдруге переробленою. В іншому випадку панелі будуть мати сірий відтінок. Зовнішніми ознаками якості є: ціна, наявність позначки VSI (це знак того, що продукт пройшов підтвердження якості в інституті вінілового сайдинга в США) або ярлика ISO 9002 на упаковці. Важливо також вибирати сайдинг відомих виробників, які добре зарекомендували себе на ринку.

Щоб зробити калькуляцію обшивки будинку сайдингом потрібно розрахувати загальну площу, яку потрібно покрити. Для цього потрібні точні креслення будівлі або безпосередній обмір периметрів будівлі. Зробити розрахунок кількості сайдинга Вам можуть і в магазині, де він продається. При цьому у вартість обшивки обов'язково потрібно буде включити вартість додаткових аксесуарів, зовнішній вигляд будинку без яких не буде завершеним. Ідеально точно зробити розрахунок практично неможливо. Навіть професіонали не можуть гарантувати це на сто відсотків. Краще купувати матеріали з запасом. Надлишки, у випадку купівлі матеріалів у хороших продавців, можна буде повернути в магазин.

Дуже непогано було б, що б компанія-продавець надала повний спектр послуг пов'язаних з монтажем сайдинга: розрахунок необхідної кількості матеріалів, доставка на об'єкт монтажу, сам монтаж і гарантійне обслуговування, обмін надлишків. Але можливо обмежитися послугою тільки шеф-монтажу. У цьому випадку технічний фахівець компанії постачальника матеріалу або технології надає тільки інформаційну допомогу і технічний нагляд за якістю проведення монтажних робіт. Цією послугою доцільно скористатися, коли у Вас вже є будівельний підрядчик, який виконував цю роботу раніше.

Так як сайдинг не рекомендують монтувати при температурі нижче 10 градусів Цельсія і щоб встигнути в сезон, потрібно заздалегідь подбати про покупцу матеріалів. Потрібного кольору або форми сайдинга в потрібній кількості може не бути в продавця в потрібний Вам момент. Тому треба заздалегідь замовити матеріали, щоб Вам їх доставили до початку монтажу.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com