Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Сайдинг - обличчя будинку

Сайдинг - обличчя будинкуЯк буде виглядати будинок зовні, залежить від оздоблення. Воно визначатиме вік і здоров'я будинку для стороннього спостерігача. Для обробки можуть використовуватися різні матеріали: сайдинг, штукатурка, фарбування, вагонка. Найбільш перспективним для використання є сайдинг. Він зробить будинок зовні гламурним і захистить стіни від поганої погоди і механічних ударів.

Що ж дасть облицювання будинку сайдингом?

По-перше, сайдинг прослужить набагато довше без ремонтів і додаткових капіталовкладень, ніж який-небудь інший вид обробки. У цьому випадку можна буде забути, що таке підмазування або підфарбовування стін. Один раз обшити будинок сайдингом - заощадити сили, час і гроші в майбутньому. Сайдинг може тільки забруднюватися від пилу або бруду на вулиці, але ці забруднення легко змити водою зі шланга. Процедуру цю можна проводити не частіше разу на рік. До того ж слід зазначити, що вартість оброблення будинку сайдингом не набагато відрізняється від вартості обробки якісною штукатуркою або вагонкою. Звідси випливає друга дуже важлива перевага сайдингу - економічність. Це, по-друге.

По-третє, сайдинг легко монтувати. Для цього не потрібно спеціально якось готувати стіну. Навіть навпаки, сайдинг приховає всі нерівності і вади стіни. Монтаж можна проводити своїми силами, не залучаючи фахівців. Для зручності і легкості монтажу в панелях сайдинга все продумано - отвори і замки-засувки. Панелі виготовляються з якісної оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Для закінченого монтажу сайдингу будуть необхідні ще деякі комплектуючі: торцеві і кутові рейки, укоси, відливи.

По-четверте, сайдинг володіє винятковими фізико-хімічними характеристиками. Він міцний: не шарується, не роздувається, не тріскається, не розщеплюється, не лущиться. Йому байдуже і вода, і вогонь. Не боїться впливу різних біологічних організмів: грибків, цвілі, комах. Пряме призначення сайдинга - захист будинку від несприятливих погодних умов. Тому він не боїться ні дощу, ні граду, ні вітру, ні спеки, ні тріскучих морозів. Ще (що особливо важливо для зовнішнього вигляду будинку) сайдинг довго зберігає свій колір, не вигорає на сонці. Важливе доповнення: сайдинг буває найрізноманітніших кольорів і відтінків. З його допомогою можна створити надзвичайної краси будинок.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com