Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Сайдинг і вентильовані фасади

Сайдинг і вентильовані фасадиДля зовнішньої обробки приватних будинків частіше всього використовується сайдинг. Для деяких конструкцій важливо щоб відбувалася природна вентиляція фасадів будівель. Для цього існує технологія вентильованого фасаду, яка передбачає, що до стіни будівлі монтується ще одна стіна з оздоблювальних матеріалів, а простір між ними служить природною вентиляцією.

Сайдинг - це матеріал, що використовується для зовнішнього оздоблення будівель, сформований в пластини спеціальної форми. Більш поширений у наш час вініловий сайдинг (з ПВХ) і його різновид цокольний сайдинг, що використовується в основному для обробки цоколя будівлі. Цокольний сайдинг товстіший (більше 3мм) звичайного вінілового і зовні виконаний у вигляді каменя або цегли. Він більш міцний і служить довше.

Для створення вентильованого фасаду монтаж сайдинга є оптимальним варіантом. Змонтувати сайдинг набагато легше, ніж створити багатошарову стіну. Вентильований фасад не можливий без таких елементів: несучий каркас, теплоізоляція, облицювання.

Як облицювальний матеріал, сайдинг має істотну гідність - він легкий. Для того, щоб будинок обробити сайдингом не потрібно спеціально його проектувати більш стійким до навантажень. Сайдинг не істотно забруднюється. До нього не пристають бруд і жир. Його достатньо раз на рік промивати водою.

Взагалі ПВХ (вініловий) сайдинг досить еластичний і стійко переносить випадкові удари. Але при низьких температурах вініловий сайдинг треба особливо берегти. На ньому можуть з'явитися тріщини або дірочки. При їх появі частину панелей потрібно буде замінити. Це робиться досить легко.

Монтаж сайдингу починають з установки каркаса, до якого одна за одною будуть кріпитися панелі. Причому вони розміщуватися повинні внахлест, а краї з'єднуватися за допомогою спеціального замка-засувки. Технологія монтажу не складна. Але потрібно при цьому враховувати пору року.

Вибираючи сайдинг потрібно врахувати деякі особливості колірної гами. Сайдинг повинен добре зберігати свій колір на сонці протягом багатьох років. Для цього виробники додають спеціальну добавку діоксид титану, який має інтенсивний білий колір. Всі кольоростійкі панелі мають пастельні відтінки. Хоча останнім часом з'явилися і інші інгредієнти, які додають у барвники, і які запобігають вигорянню і дозволяють досягти яскравих відтінків.

Для монтажу сайдинга необхідно також запастися й іншими дрібними деталями каркаса і стикувальними матеріалами (J-профілі, зовнішні кути та ін.) Часто їх вартість значно вища за вартість самих панелей. Це треба враховувати при калькуляції загальної вартості обшивки.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com