Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Переваги і недоліки сайдинга

Переваги і недоліки сайдингаВважається, що обшивка фасаду будинку сайдингом - це найбільш недорогий спосіб зробити з дому «цукерку». Цей матеріал у всіх на слуху. Його рекламують і просувають. Але варто розібратися з плюсами і недоліками його застосування.

Плюси застосування сайдинга

Сайдинг не вимогливий у догляді. Забруднюється важко, чиститься легко. Зі стін накопичений приблизно за рік пил і бруд легко змити струменем води.

Сайдинг легко змонтувати. Панелі спеціальної форми з допомогою замка-засувки кріпляться один до одного, а шурупами, цвяхами або саморізами, для яких у панелях є отвори, - до стіни. Монтувати можна як безпосередньо на стіну, так і на металевий або дерев'яний каркас. Монтаж, залежно від розміру будинку, займе декілька днів.
Монтувати сайдинг можна протягом всього року і в будь-яких погодних умовах.

Сайдинг універсальний і годиться не тільки для зовнішнього оздоблення будівель, але і для внутрішнього оформлення інтер'єру.

Недоліки деяких видів сайдинга

Не все, що говориться в рекламі про сайдинг правда. Деяку інформацію замовчують. Також існує фактор недобросовісної конкуренції, коли менш якісний сайдинг видають як вироблений відомим брендом в цій області.

Спочатку потрібно розібратися які види сайдингу існують.

Залежно від матеріалу виділяють два найбільш популярні види: вініловий, металевий. Кожен з них має свої переваги й недоліки. Вініловий дешевший, металевий - дорогий.

Так як вініловий сайдинг виробляється з полівінілхлориду (ПВХ), він, як і всі полімерні матеріали, не схильний до гниття і корозії. Матеріал насправді не горить, але плавитися. Це краще ніж дерево, але гірше ніж метал. Перевага - широка кольорова гама вінілового сайдинга. Найчастіше обшивка вініловим сайдингом імітує дерев'яну.

Цокольний сайдинг є різновидом вінілового. Крім всіх інших відмінностей, цокольний відрізняється від вінілового зовнішнім виглядом. Він виконаний під камінь або цеглу.

Металевий сайдинг в основному роблять із сталі або алюмінію, покриваючи листи металу полімерною плівкою або фарбуючи їх. Зовні вініловий і металевий сайдинг схожі. Але металевий сайдинг має більший строк експлуатації - до 50 років. Металевий сайдинг міцніший і стійкіший до ударів і змін температур. Вініловий сайдинг під впливом температури розширюється і звужується, видаючи при цьому характерний шум. Для металевого сайдингу цей недолік відсутній. Існує широкий вибір металів, з яких виготовляється металевий сайдинг: сталь, алюміній, мідь і навіть цинк-титан. Є з чого вибрати.

З'ясовуючи популярність облицювальних матеріалів, варто відзначити, що в європейських країнах більш використовують декоративну штукатурку, дерево і камінь, ніж сайдинг. Але все ж якщо вибір ліг на сайдинг, то не варто вибирати дешеві матеріали. Перевагу завжди треба віддавати якості.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com