Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Дерев'яний сайдинг

Дерев'яний сайдингУява відразу малює будиночок оббитий дерев'яними дошками. Але насправді дерев'яний сайдинг, хоча й робиться в основному з деревинно-лигноцелюлозної суміші, не можна повністю вважати дерев'яним. Він не являє собою цілісної дошки. Його роблять за допомогою пресування під великим тиском і високих температур, за рахунок чого виходить однорідні «дерев'яні» панелі. Для того щоб забезпечити водонепроникність і інші якості, в пресований склад додають різноманітні присадки. Завдяки захисному покриттю і текстурі з малюнком під дерево, панелі виглядають як справжні дерев'яні дошки. При чому вони мають більш ідеальну форму, ніж натуральні, а завдяки різним добавкам не поступаються їм в якості.

Зроблені людськими руками дошки можуть імітувати будь-яку породу дерева. Також дерев'яний сайдинг може бути самих різних колірних відтінків. У західних країнах дерев'яний сайдинг дуже популярний завдяки своїй якості. Дім, оббитий таким сайдингом, виглядає престижно. Такий сайдинг високо цінується. У нашій країні оббивка дерев'яним сайдингом не набула поки що такої популярності, як у США, де дерево здавна вважається самим традиційним оздоблювальним матеріалом. Та все ж і на нашому ринку оздоблювальних матеріалів можна знайди дерев'яні панелі. В основному вони імпортного виробництва - з тих таки Сполучених Штатів.

Відносно недавно на наш ринок вийшли постачальники з інших країн. Наприклад, германська фірма Werzalit, яка виробляє не тільки окремі панелі для обшивки стін будинків, а й розробляє і випускає цільні системи обробки не тільки фасадів, але і балконів. Можна в даний момент вибирати між чотирма типами декорування фасадів і для цього застосовувати близько 30 різних кольорів. Також існує додаткова можливість замовити абсолютно індивідуальний колір.

Стандартні дерев'яні панелі мають ширину 115 або 155 мм, довжина панелей складає в основному 5,5 м. Товщина, звичайно ж, буде більше ніж у вінілових, приблизно 9 мм. Для прибивання панелей вони забезпечені спеціальними отворами. Кріплення здійснюється за допомогою саморізів. Між собою панелі з'єднуються за допомогою складання «паз-гребінь».

Причиною не настільки широкого використання дерев'яних сайдингових панелей в нашій країні в основному є їх велика вартість.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com