Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Корисні поради з монтажу сайдингу

Корисні поради з монтажу сайдингуДля того щоб сайдинг прослужив довго і зберігав свій привабливий вигляд потрібно чітко слідувати інструкції з монтажу від виробників. Деякі загальні поради будуть дуже корисні для майбутніх власників облицьованих сайдингом будиночків або для фахівців з монтажу.

Слід пам'ятати, що хоча сайдинг і витримує занадто низькі (до -50 С) або високі (до 50 С) температури, це не заважає йому розширюватися або стискатися під їхнім впливом. Тому прибивати сайдинг треба не надто щільно, щоб дати можливість йому рухатися, не порушуючи при цьому всієї конструкції.

Між стіною і сайдингом або стіною та елементами обшивки радять залишати зазор в 5-6 міліметрів. А між капелюшком цвяха і панеллю слід робити зазор в 1-1,5 мм. Всі ці заходи допоможуть уникнути деформації вінілового покриття, так як воно зможе вільно, без перешкод, рухатися. Після розтягування або стиснення вініл при звичайних температурах повернеться в свої первісні розміри.

Прибиваючи сайдингові панелі до стіни, слід тримати цвяхи перпендикулярно і забивати їх точно посередині спеціально підготовлених для цього отворів. Сайдинг буде рівним і надійно закріпленим.

Коли приєднуєте кожну наступну панель сайдинга до попередньої, не слід натягувати панелі до упору. Це може стати причиною неправильного з'єднання панелей між собою. Для початку панель потрібно з'єднати з нижньою панеллю. Правильність з'єднання можна простежити, почувши характерне клацання. Тільки після цього можна прибивати сайдинг цвяхами.

Цвяхи, як і прути обрешітки, треба розміщувати на відстані 30 або 40 см один від одного. Це також зумовлюється відстанню отворів для цвяхів у панелях сайдинга.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com