Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Обрешітка для монтажу сайдингу

Сайдинг може вмонтовуватися на стіну з будь-якого матеріалу і будь-якої конструкції. Але в деяких випадках для монтажу може бути необхідно, спочатку зробити обрешітку для стіни, щоб сайдинг було легше кріпити. В основному це необхідно, якщо планується облицьовувати сайдингом старий будинок. Обрешітка робиться з двома основними завданнями: приховати хвилястість, нерівність і пошкодження стін та зробити основу для кріплення сайдинга. Обрешітка робиться в основному з металевих рейок або дощок.

На кам'яну поверхню радять прибивати цвяхами дерев'яні рейки шириною 2,5 см і довжиною 8 см.

Якщо планується монтувати горизонтальний сайдинг, то рейки слід прибивати у вертикальному положенні на відстані 30-40 см. оббивати потрібно рівномірно всю площу стіни будівлі, а також прибивати планки безпосередньо біля віконних, дверних та інших прорізів, на кутах, знизу і зверху площі облицювання.

Для вертикального сайдинга обрешітка повинна бути горизонтальною з дотриманням всіх попередніх інструкцій.

Якщо рейки вже прибиті, можна приступати до утеплення будинку. Для цього між рейками до стіни кріпиться утеплювач приблизно такої ж товщини, як і самі рйекі.

Таким чином, підготовлена стіна послужить ідеальною основою для кріплення сайдинга. Поверхня буде ідеально рівною (без хвиль) і красивою. Сайдинг приховає всі недоліки стін.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com