Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Різноманітність видів сайдинга

Різноманітність видів сайдингаНайголовнішим завданням кожного господаря у всі часи було захистити своє житло і зробити його як можна більш привабливим. У Північній Америці в середині ХIХ століття був винайдений спосіб облицювання будинку, який полягав в обшивці будинку дерев'яними дошками внахлест. З тих пір методологія та матеріали значно вдосконалилися. Великі підприємства почали промислове виробництво панелей іменованих сайдингом (від англ. Siding - зовнішня обшивка). Сьогодні сайдинг один з найбільш динамічно завойовуючих ринок будівельний матеріал. За допомогою сайдинга обшивають як житлові приватні будинки, котеджі, дачні будинки, так і висотні будинки, офісні центри, будівлі виробничого призначення.

Виділяють наступні види сайдингу (залежно від матеріалу виготовлення).
Металевий сайдинг. Він також має підвиди: алюмінієвий, сталевий.

1. Алюмінієвий сайдинг застосовується для обшивки в основному промислових будівель, складських приміщень, будівель виробничого призначення. Матеріал не дорогий. Його додаткові плюси: не горить, довго служить, простий у догляді і експлуатації. Але алюміній не еластичний матеріал. Сліди від ударів залишаться. Для запобігання їх появи можна зміцнити під сайдингом зовнішні стіни.

2. Сталевий сайдинг також більш підходить для облицювання промислових будівель і складів. Існує величезна колірна гама сталевого сайдинга - це плюс. Сталевий сайдинг більш міцний, ніж алюмінієвий, що пов'язано з великою вагою сталі. Але звідси вже випливає недолік - тяжкість конструкції. Сталевий сайдинг не з дешевих - ще один мінус.

Щоб змонтувати сталевий сайдинг потрібна допомога фахівців. Якісний монтаж сталевого сайдинга забезпечить експлуатацію його не менш ніж протягом 50 років без додаткового ремонту і особливого догляду.

Наступний вид сайдингу - вініловий сайдинг. Він найбільш популярний серед своїх побратимів. Він традиційно використовується для обшивки фасадів приватних будинків, але і широко застосовується для інших будівель. Вініловий сайдинг - двошарові панелі з ПВХ, які кріпляться між собою по краях, а також до стіни на спеціальну обрешітку за допомогою цвяхів. Вініловий сайдинг буває різних колірних відтінків і фактури. Вініловий сайдинг також довго служить, добре захищає будинок від зовнішнього несприятливого впливу. До того ж ціна на вініловий сайдинг нижча. Ці переваги дають велику фору вініловому сайдингу для завоювання популярності. Цокольний сайдинг також виготовляється з полімерів як і вініловий, але виглядає набагато міцніше. Його використовують для облицювання в основному передньої або нижньої частини будинку. Він виглядає більш респектабельним і імітує натуральний камінь. За вартістю цокольний дорожчий вінілового, але це абсолютно виправдано. Цементний сайдинг виготовляють із цементу і целюллозного волокна. Цей сайдинг дуже важкий і дорогий.

Дерев'яний сайдинг не складається з цілісних дощок, а виготовляється з деревних волокон різних порід і смоли шляхом стиснення. Він застосовується для оформлення заміських будинків, котеджів і інших невеликих будинків. Цей матеріал легко запалюється, вимагає спеціальний догляд, дорого коштує і недовговічний. У порівнянні з вініловим і цокольним сайдингом дерев'яний програє.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com