Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Як треба вибирати сайдинг

Як треба вибирати сайдингТаке будівельне нововведення як сайдинг мігрувало у нашу країну з-за кордону - із США і Канади, де вже давно широко використовується для зовнішнього оформлення будинків. Сайдинг - це відлиті ПВХ пластини, зроблені під дерево або інший матеріал. Параметри пластин: ширина 20-25 см, висота 3-4 м. Краї панелей з одного боку загнуті усередину, а з іншого мають виступ замкової частини. Таким чином, кожна панель в процесі монтажу чіпляється за іншу. Вся ця конструкція кріпиться до основи цвяхами або саморізами, для яких передбачені спеціальні отвори. Техніка монтажу досить проста, а результат зберігається надовго.

Який вид сайдингу вибрати і де його придбати?

Таке питання часто виникає у зв'язку з різноманітністю видів сайдинга, які відрізняються не тільки зовні, але і за якістю. То як же знайти сайдинг хорошої якості?

Щоб відповісти на це питання пропонується ряд параметрів, які допоможуть у виборі.

1. Однорідність кольору пластини з лицьової і тильної сторони. Це буде означати, що панель профарбована наскрізь із застосуванням методу коекструзії, що в свою чергу є ознакою якості. Неякісні пластини пофарбовані тільки зверху, а до складу внутрішнього шару входить вторинна сировина низької якості. Такий сайдинг менш міцний, може піддаватися механічним і температурним впливам, втрачає насиченість кольору з часом. У розвинених країнах такий сайдинг не сертифікується і не використовується, а в нашій країні він користується попитом лише у недобросовісних будівельників. У той же час якісний сайдинг не набагато дорожчий.

2. Однорідність товщини панелі. Якщо подивитися на поперечний зріз панелі, не залежно від її партії і кольору, то товщина повинна бути стабільною по всій її довжині. Наявність ущільнень або тонких місць говорить про порушення технології виробництва сайдинга.

3. Оснащення панелі замком, який перешкоджає впливу на неї сильних вітрів. Антиураганний замок можна помітити біля верхнього краю панелі над отвором для кріплення. Він являє собою невеликий загин, який сприяє більш міцному з'єднанню панелей.

4. Товар повинен бути сертифікований, а також відомий його завод-виробник. Це передбачає наявність таких сертифікатів: сертифікат відповідності, сертифікат пожежної безпеки, гігієнічний сертифікат.

5. Наявність письмової гарантії від фірми-продавця (дистриб'ютора) або заводу-виробника.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com