Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Сталевий чи вініловий сайдинг?

Сталевий чи вініловий сайдинг?Сайдинг найпопулярніший матеріал для зовнішнього оформлення будинків. Оздоблення сайдингом самий легкий, простий і економний варіант облицювання будинку. Виробничі приміщення, житлові будинки, котеджі, дачні будиночки - не має значення. Цей матеріал підходить для всіх видів споруд. Він дешевий, легко монтується і довго служить, захищаючи стіни від несприятливих зовнішніх чинників.

Сайдинг - панелі особливої форми в основному з металу або полімерів. Приблизні параметри: довжина 300-400 см, ширина 20-25 см, товщина 1 мм. На фасаді сайдинг нагадує обшивку дерев'яними дошками внахлест.

При виборі сайдинга слід віддати перевагу одному профілю і одному виробникові? щоб у наслідку не виникло проблем з монтажем. Монтується сайдинг легко. Для цього не потрібно залучати фахівців. Це стало можливим завдяки спеціальній конструкції панелей. По краях панелей розміщені загини, за допомогою яких вони кріпляться один до одного. Для кріплення змонтованого сайдинга до стіни в панелях є отвори для цвяхів.

Якщо стоїть вибір між вініловим або металевим сайдингом, то стануть корисними деякі відомості.

Ці два види сайдингу (металевий (із сталі або алюмінію) або вініловий) найпопулярніші оздоблювальні матеріали. Вони здатні протистояти перепадам температур, запобігають утворенню вологи та грибків, вони однаково легко монтуються.

Металевий сайдинг взагалі не горить, на відміну від вінілового, який під впливом вогню плавиться. Дозволений температурний діапазон для металевого сайдингу досить широкий. Термін служби приблизно 50 років. Але металевий сайдинг має і недоліки. Це: порівняно висока ціна; нееластичність, внаслідок чого вм'ятини від ударів не вирівнюються з часом, а залишаються; більша вага конструкції. Таким чином, металевий сайдинг доцільно застосовувати для облицювання виробничих або складських приміщень та інших, за винятком житлових будинків, офісів.

Якщо потрібен легкий матеріал, то вибір потрібно зупинити на вініловому сайдингу. Його можна монтувати і самому без сторонньої допомоги. Варто відзначити високу стійкість кольору вінілового сайдинга. Це обумовлено тим, що на етапі виробництва в розплавлену суміш - майбутній сайдинг - додаються стійкі до вигоряння барвники. Ще одним плюсом на користь вінілового сайдинга є його менша вартість у порівнянні з металевим. Таким чином, якщо мета облицювати дачний будиночок або котедж, то вибір зумовлений - це вініловий сайдинг.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com