Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Популярні види сайдингу

Популярні види сайдингуСайдинг - перший в рейтингу популярності серед облицювальних матеріалів. Це місце він зайняв завдяки своїм винятковим якостям. Це сучасний матеріал, за допомогою якого можна повністю перетворити стару будівлю або зробити неповторний ансамбль з нових будівель. Сайдинг відрізняється своєю міцністю, стійкістю до екзогенних впливів. Він захищає дім від вологи, корозії, гниття, сонячних променів.

Сайдинг являє собою пластини (панелі) з різних матеріалів: вінілу, металу, дерева, цементу. Відповідно виділяють різні види сайдингу.

Якщо планується обшити сайдингом всю будівлю, то доцільно використовувати металевий сайдинг. Щоправда він більше підходить для не житлових будівель. Всі пластини мають на кінцях спеціальні загини, які виконують функцію замку, а також отвори для цвяхів. Це робить можливим облицювати будівлю будь-якої конструкції і розміру. Цей сайдинг володіє широкою кольоровою гамою. Металевий сайдинг має ряд корисних характеристик: нешкідливість для навколишнього середовища, міцність, довгий термін служби, не горючість, термостійкість, стійкий колір.

Виготовляють металевий сайдинг з оцинкованої сталі, яка попередньо покривається полімерним захисно-декоративним покриттям, яке складається з пластизолу або поліестеру.

Параметри панелей можуть бути в межах: довжина 2000-6000 мм, висота 14 мм, ширина 260 мм (для розрахунків 230 мм), вага 5,43 кг на 1 кв. м.

Монтаж сайдингу здійснюється на вертикальний каркас у горизонтальному положенні. При цьому забезпечується надійна герметизація стиків. Монтаж сайдингу можна здійснювати й без залучення фахівців. Для цього всього лише необхідно мати набір деяких інструментів і додаткових комплектуючих, які можна знайти там же, де і продається сайдинг.

Вініловий сайдинг - це панелі з полівінілхлориду (ПВХ) спеціальної форми з шорсткою поверхнею. Параметри: ширина 10-50 см, довжина 3-4 м. Панелі спочатку при виробництві отримують певний колір, причому він суцільний. Це пов'язано з тим, що при виробництві методом екструзії в сайдинг (на цьому етапі він представляє собою розплавлену масу) додають спеціальні барвники та інші добавки, які і обумовлюють властивості вінілового сайдинга (міцність, стійкість до зовнішніх чинників, стійкість кольору, пожежобезпечність, протистояння корозії, довговічність (до 50 років), хімічна інертність). Такий недолік всіх полімерів, як нездатність витримувати перепади температури або занадто високі (низькі) градуси, у виробництві вінілового сайдинга досить добре подолана. Дозволений діапазон температур для цього сайдинга від -50 С до +50 С.

Дерев'яний сайдинг зараз виготовляють не із суцільного дерева, а зі змінених дерев'яних волокон з додаванням фарбників і зв'язувальних речовин. Період служби такого сайдингу 15-20 років. Цей матеріал добре займається і менш стійкий до зовнішніх впливів.

Цементний сайдинг виробляється з цементної суміші з невеликим додаванням целюлозного волокна. Зовні сайдинг виконаний у вигляді дерев'яних панелей і покритий акриловою фарбою. Він служить приблизно 50 років, протистоїть зовнішнім,  негативним чинникам, міцний і надійний.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com