Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Вініловий сайдинг та його характеристики

Вініловий сайдинг та його характеристикиУнікальний обробний матеріал, вініловий сайдинг, зовні нагадує дощату обшивку. Він служить не менше 20 років, протягом яких буде виглядати як у перший день монтажу (навіть після дощу, граду, вітру, морозів або палючого сонця).

Що ж робить цей матеріал таким гарним? Це технологія виробництва, і матеріал з якого він виготовляється.

Перша панель була виготовлена методом екструзії в 1957 р. Ця технологія передбачає, що розплавлена суміш з порошку полівінілхлориду (ПВХ) пропускається через профілюючий отвір, після чого холоне в потрібній формі. Сучасні методи виробництва розділені на два варіанти виробництва: моноекструзію і коекструзії. Перший спосіб вважається застарілим і більше використовується другий, який передбачає двошарове виробництво панелі. Шари двошарової панелі з'єднані на молекулярному рівні. Зовнішній шар (20-25% від товщини панелі) захищає панель від УФ-променів і опадів, внутрішній забезпечує міцність, тепло-і морозостійкість панелі, стабільність форми.

Вініловий сайдинг складається в основному з полівінілхлориду (ПВХ) (не менше 80%). До його складу, крім того, входять інші елементи, покликані підсилювати його хімічні і фізичні властивості. Це модифікатори, стабілізатори, барвники та інші. Вони можуть надавати вініловому сайдингу різні властивості: колір, відтінок, блиск, стійкість до впливів агресивного середовища, гнучкість, міцність, довговічність. Для певних цілей використовують певні речовини.

Для збереження стійкості структури сайдинга і стійкості забарвлення використовують діоксид титану (до 10% верхнього шару). Він захищає сайдинг від вигорання на сонці. Для заповнення структури сайдинга використовують карбонат кальцію (до 15% нижнього шару). Збільшує термін служби сайдинга бутадієн (1%). Застосовують також модифікатори, що підвищують ударостійкість вінілового сайдинга, мастильні речовини, фарбувальні пігменти.

Всі ці добавки і безпосередньо ПВХ роблять вініловий сайдинг дуже унікальним матеріалом, що володіє багатьма перевагами. Серед них:
- Протистояння волозі, сонячним променям, різким змінам температур, кислотним і лужним середовищам;
- Протистояння корозії і гниттю;
- Стійкість до низьких (до -50 С) і високих (до +50 С) температур;
- Не горючість і не токсичність, безпека для людини і навколишнього середовища;
- Протистояння несильним ударам і подряпинам;
- Протистояння комахам-шкідникам;
-Можливість вентиляції фасаду і додаткового утеплення;
-Стійкість кольору і форми;
- Простота монтажу;
- Практичність і ін.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com