Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Сайдинг для обробки будинку

Сайдинг для обробки будинкуІснують матеріали, які поєднують в собі декілька дуже корисних характеристик, що обумовлюється фізико-хімічними властивостями цих матеріалів. Одним з найбільш поширених таких матеріалів є сайдинг. Він хороший і як оздоблювальний матеріал і як захисний панцир проти несприятливих погодних явищ.

Сайдингом низиваються матеріали, які служать для обробки будинків, але в той же час мають різні властивості та особливості застосування. Залежно від матеріалу виготовлення виділяють алюмінієвий, металевий, вініловий сайдинг. Найбільш вигідним варіантом є вініловий сайдинг. Він найбільш практичний, не вимогливий і найкрасивіший серед всіх видів сайдинга.

Вініловий сайдинг
(далі просто сайдинг) - це пластини з полівінілхлориду (ПВХ), які використовуються для зовнішнього оформлення фасадів будівель. Основними елементами сайдинга є стінові і стельові панелі. Для прикриття кутових стиків, країв і виконання інших складних елементів облицювання використовують додаткові деталі різної форми. Застосування сайдинга не залежить від кліматичної зони - застосовується широко по всьому світу.

Що ж стосується кольору, то існує широкий вибір кольорів і відтінків - від насичених яскравих і темних тонів до пастельних. Вініловий сайдинг зовні імітує обробку деревом.

Після повного якісного монтажу сайдингу конструкція стає повністю стійкою до зовнішніх природних і механічних впливів: не тріскається від низьких температур (до -50 С), не вигорає на сонці (гарантія до 15 років, хоча на практиці значно довше), не піддається корозії, пружинить удари). Сайдинг також забезпечує хорошу вентиляцію фасаду. Під сайдинг можна додатково покласти шар утеплювача і таким чином буде забезпечуватися хороша теплоізоляція приміщень, зберігатися тепло та економію енергії. Якщо із самого початку будівництва нового будинку планується його облицювати сайдингом та покласти під нього утеплювач, то можна заощадити на цеглі, що забезпечить полегшення конструкції будівлі.

Сайдинг досить просто монтувати. З цим може впоратися і не фахівець. Всі панелі забезпечені надійною системою засувок для кріплення їх між собою і отворами для цвяхів. Монтуючи сайдинг, потрібно пам'ятати, що він може розширюватися і звужуватися під дією температур. Нестійкість конструкції в такому випадку легко усунути шляхом залишення зазорів між панелями (не занадто щільно кріпити один до одного) і між цвяхами і панелями.

Великою перевагою сайдинга як оздоблювального матеріалу є його довговічність та економічність. Господар не буде витрачати додаткові кошти на ремонт або оновлення. Догляд полягає лише тому, щоб хоча б раз на рік змити з сайдингу накопичені забруднення водою зі шланга.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com