Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Будуєте будинок? Зверніть увагу на вініловий сайдинг!

Будуєте будинок? Зверніть увагу на вініловий сайдинг!Звести стіни, і накрити їх дахом - це ще не все. Для того щоб будинок був красивим і довго зберігав свій зовнішній вигляд, слід використовувати вініловий сайдинг.

Що це таке? Слово сайдинг походить від англійського слова, що в перекладі означає обшивку фасаду навісним матеріалом. Технологія оббивки будинку навісними панелями відома давно, але раніше для цієї мети в основному використовували дерево. Зараз більш популярними видами обшивки є алюмінієвий і вініловий сайдинг. Вони виграють у свого традиційного побратима, принаймні, за двома показниками: довговічністю і ціною. Так як вініловий сайдинг домігся особливої прихильності у будівельників, то далі піде мова про нього.

Вініловий сайдинг виконаний у формі сформованих панелей з полівінілхлориду (ПВХ). Товщина панелі приблизно 1 мм, ширина 20-25 см, довжина 3-4 м. Поверхня планок шорстка, а більш економічні варіанти мають гладку поверхню. Зовні кожна панель нагадує дві-три дошки, прибиті внахлест. Існує два види перетину панелі: «ялинка» та «корабельна дошка». Останній вид більш поширений останнім часом. Панелі по краях оснащені спеціальними загинами-замками, за допомогою яких кріпляться один до одного. Для кріплення сайдинга до стіни використовують цвяхи або саморізи, для яких у панелях існують спеціальні отвори.
Вініловими панелями можна облицювати фундамент будь-якої складності. Для додання облицюванню завершеного вигляду (особливо на стиках, кутах, біля дверних і віконних прорізів) крім стандартних панелей використовують спеціальні додаткові елементи.

Далі найважливіші питання. Які переваги обробки будинку вініловим сайдингом?

По-перше, вініловий сайдинг добре протистоїть несприятливим атмосферним явищам. Це і кислотні дощі, і перепади температур в діапазоні -50 - +50 С, і сильний вітер, і град, і багато інших. Панелі сайдинга не відстають, не лущаться, не здуваються, не гниють, не піддаються корозії, грибкам і комахам, не вигоряють на сонці (як мінімум 15 років - таку гарантію дають солідні виробники).
По-друге, вініловий сайдинг виготовляється з нетоксичних матеріалів. Він безпечний для навколишнього середовища і людини.
По-третє, вініловий сайдинг не горючий. Під впливом відкритого вогню він тільки повільно плавиться при цьому захищає від вогню саму будівлю.
По-четверте, сайдинг виконує також теплоізоляційну функцію. Під нього додатково також можна покласти утеплювач.
По-п'яте, матеріал легкий. Це спрощує перевезення матеріалу. Він дуже простий в монтажі і підходить для стін будь-якого типу: дерев'яні, цегляні, бетонні; старі, нові; з обрешіткою, без неї.
По-шосте, вініловий сайдинг дуже практичний. Забруднення на сайдинг зустрічаються рідко, але навіть і в цьому випадку є вихід. Для очищення досить забруднення змити струменем води зі шланга.
По-сьоме, але не в-останнє, вініловий сайдинг не дорогою.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com