Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Способи монтажу утеплювача під сайдинг

Способи монтажу утеплювача під сайдингСучасний будинок повинен бити красивим, функціональним і теплим. Цього можна досягти із застосуванням сучасних способів облицювання та утеплення будинків. Найбільш функціональним способом облицювання на сьогоднішній день є сайдинг. Як відомо, під цей матеріал цілком можливо якісно покласти якісний утеплювач.

Зараз існує широкий вибір утеплювальних матеріалів, але при виборі того або інного матеріалу повинні враховуватися такі параметри: довгий термін служби, стійкість до старіння, низька ступінь горючості, біологічна стійкість, стабільність форми, можливість монтажу суцільним шаром, високі теплоізоляційні характеристики, вітростійкість, не агресивність до металу.

Як утеплювач найчастіше використовується мінеральна вата або скловата. Мінеральна вата - це стійкий до дії хімічних речовин матеріал, який запобігає корозії металів, які стикаються з ним. Цей матеріал має й ряд інших корисних властивостей: не дозволяє розвиватися грибкам, виконує функцію шумо-і теплопоглинання, довговічність. Можна сказати, що мінеральна вата як теплоізоляційний матеріал має найкращі характеристики.

Матеріал для утеплення стін може випускатися в різних формах (мати, плити, стрічки, рулони), мати різну товщину (3 -20 мм) і структуру і забезпечувати різну ступінь захисту. Вибір матеріалу в такому випадку повинен обумовлюватися кліматичними особливостями, необхідним ступенем захисту і передбачуваним способом монтажу.

Існує як мінімум 4 способи монтажу.

Перший спосіб передбачає, що утеплюючий матеріал розкочується й кріпитися до стіни або мастикою, або клеєм. Поверх утеплювача конструюється обрешітка, на яку потім кріпиться сайдинг. Цей спосіб найбільш простий, але і найбільш ненадійний. Таким чином, можна позбутися від протягу.

Другий варіант полягає в тому, що утеплювач укладається між каркасом. Як утеплювач використовуються жорсткі мінеральні плити або жорсткі пінополістирольні або поліуретанові плити. Ці плити укладають між брусками обрешітки, причому плити утеплювача повинні бути товстіші обрешітки на 2-5 см. Товщину утеплювача вибирають залежно від матеріалу конструкції стіни або кліматичного положення. Як і в першому випадку, утеплювач кріпиться до стіни за допомогою мастики або клею. Але також можливий варіант кріплення за допомогою шурупів і вінілових розпірних «грибків».

Третій спосіб найкращий, але й найбільш дорогий. Утеплювач укладається в два перпендикулярні шари. Спочатку роботи виконуються як у другому варіанті, але тільки утеплювач укладати потрібно горизонтально під каркас для горизонтального сайдинга. Другий каркас монтується вже вертикально і між його лозинами лягає другий шар утеплювача. Кріплення утеплювача можна виконувати за допомогою грибків або (і) клею для більшої надійності. Таким чином, укладений утеплювач запобігає потраплянню холодного повітря між щілинами на стиках. Але в цьому випадку потрібно набагато більше матеріалів.

Четвертий варіант припускає, що в стіну забиваються коротиші, які використовувалися б, наприклад, у другому і третьому варіанті для будь-яких каркасів. Утеплювач закріплюється на стіні в один або два шари. Після цього дерев'яні або сталеві рейки обрешітки кріпляться до коротишів. Облицювання завжди завершується монтажем сайдинга.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com