Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Поняття про вініловий сайдинг

Поняття про вініловий сайдингСайдинг (від англ. Siding) перекладається як зовнішня обробка. Це матеріал, з допомогою якого облицьовують будівлі, а також технологія обшивки. Зовні він схожий на дерев'яні дошки. Ця технологія відома з 50-х рр.. ХХ ст. в США та Канаді, але в нашій країні її стали застосовувати тільки з 90-х рр..

Технологія обшивки сайдинга припускає наявність традиційних елементів. Так передбачається, що спочатку будинок потрібно оббити спеціальним каркасом, до якого і буде кріпитися зовнішня обшивка. Традиційно для цієї мети використовується дерево. Диски при цьому розташовуються одна трохи поверх іншої, що робить фасад більш стійким до несприятливих погодних явищ.
Залежно від матеріалу розрізняють кілька видів сайдинга: вініловий, алюмінієвий, сталевий, дерев'яний, цементний.

Найбільш популярним в даний час є вініловий сайдинг, зроблений з полівінілхлориду (ПВХ). Цей матеріал володіє високою міцністю, функціональністю, хімічною інертністю. Сфера його застосування дуже широка.

Сайдинг
може закривати всю стіну будинку або тільки його нижню частину до висоти 1,3 метра. Залежно від цього розрізняють відповідно високий (вініловий) сайдинг, і опорний (цокольний).
Далі більш докладно про вініловий сайдинг.

Вініловий сайдинг
в розібраному вигляді являє собою однорідні панелі (смужки) виготовлені з ПВХ. Панелі в залежності від виробника і профілю мають стандартну форму. Стандартні габарити панелей: довжина 3000 - 3850 мм, ширина 205 - 255 мм, товщина 1,1-1,2 мм. Кожна панель має функціональні елементи (замок-клямка, отвір для цвяхів) призначені для її кріплення до інших панелей і до стінної основи.

Вініловий сайдинг краще традиційного дерев'яного з ряду причин. Він не висихає, не розклеюється, не гниє, не горить. Він екологічно нешкідливий. Дощ, град, вітер - ці чинники ніяк не впливають на фасади обшиті сайдингом. Він залишається яскравим весь час - не вигорає на сонці. Що стосується температури, то він витримує мороз під -50 градусів, а також спеку до 50 градусів. До того ж сайдинг дуже практичний матеріал. Забруднення з його поверхні легко видалити за допомогою струменя води. Сайдинг також забезпечує вентиляцію. Під сайдинг можна покласти утеплювач. Найважливішою перевагою вінілового сайдинга для забудовників є його ціна. Він найбільш дешевий у порівняннями з аналогічними типами покриття.

Привертає сайдинг й своїм зовнішнім виглядом. Він буває найрізноманітніших кольорів і профілів. Його можна доповнювати різними аксесуарами. Тільки за допомогою вінілового сайдинга можливо створити найсміливіші архітектурні форми.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com