Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Створення вентильованих фасадів за допомогою сайдинга

Створення вентильованих фасадів за допомогою сайдингаДля оздоблення офісів або торгових приміщень в основному використовуються алюмінієві профілі або «фальшстіни». Вентильований фасад утворюється за рахунок того, що між стіною будівлі і облицюванням навмисно залишається вільний простір, що виконує роль вентиляції.

Слово сайдинг англійського походження і перекладається як «обшивка». Дану технологію придумали американські переселенці, коли їм треба було швидко утеплити житло. Першим сайдингом були дерев'яні дошки, якими оббивали будівлю шляхом накладання їх одна на одну. У США, звідки і прийшов сайдинг, дерево до цих пір часто використовується для обшивки, хоча технічний процес з тих пір значно ступив уперед.

Монтаж сайдингу не складний і не займає багато часу. Обов'язковими елементами вентильованого фасаду є: несучий каркас, теплоізоляція, облицювання.

Найбільш популярні вініловий і цокольний сайдинг. Цокольний застосовується для обробки цоколя. Він більш товстий і міцний, частіше зроблений під натуральні матеріали: камінь, цегла.

Сучасні види сайдингу досить легкі і при цьому не втрачають своєї міцності. До того ж сайдинг дуже практичний. Він не вимагає додаткового догляду, бруд досить змити водою зі шланга.

Сайдинг з ПВХ досить еластичний - після випадкових ударів він може відновлювати свою форму і слідів не буде помітно. Але при значних низьких температурах можливі серйозні пошкодження сайдинга. Тому в холодну пору потрібно берегти сайдинг. Якщо пошкодження все ж таки сталося, зіпсувану панель легко замінити. Хоча термін служби сайдинга близько 50 років, це значно менше, ніж у натурального каменю.

Для початку монтажу сайдинга необхідно на монтовані стіну встановити каркас. А потім послідовно закріплювати на нього панелі сайдинга, стежачи при цьому за правильним їх з'єднанням між собою. Монтаж досить просто здійснюється, але можуть виникнути складнощі, в тому числі в зимовий час.

Існують різні кольорові гами сайдинга. Причина широкого застосування пастельних тонів - необхідність захисту сайдинга від вигорання на сонці. Але є такі види сайдингу, які майже не вигорають. Це досягається за рахунок додавання до складу барвників спеціальних добавок.

Слід мати на увазі, що, купуючи сайдинг, потрібно також буде значно витратитися на додаткові деталі каркаса і стикувальні матеріали. Основні постачальники сайдинга в Україну: Польща, Словаччина, Бельгія.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com