Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Сайдинг як сучасний облицювальний матеріал

Сайдинг як сучасний облицювальний матеріалДо недавнього часу, в нашій країні для захисту будівель від несприятливих природних умов не існувало альтернативи таким традиційним способам як штукатурка, фарбування, обшивка тесом або вагонкою. Але ці методи на даний момент далеко поступаються новомодному матеріалу - сайдингу. Сайдинг - це нове обличчя будівель. З його допомогою можна дати нове життя старому будинку. Сайдинг виконує не тільки естетичну функцію, але і служить надійним захисником фасаду будівлі від різних несприятливих факторів. Сучасні види сайдингу дуже міцні і надійні, не горять, не намокають, не гниють, не тріскаються, не тьмяніють під сонячними променями, не бояться перепадів температур і мають ряд інших переваг. За сайдингом майбутнє.
Не всі види обшивки можна назвати сайдингом. До цієї категорії, наприклад, не відносяться деякі панелі, листи та інші матеріали, які використані для зовнішнього оформлення стін.

Основними ознаками сайдинга є його функція захисту будівлі, а також однотипність принципів монтажу і кріплення. Сайдинг, як правило, має однакові елементи, не залежно від його виду. Так він виготовляється у формі пластин (плит), по краях яких знаходяться елементи кріплення панелей. А також має спеціальні отвори для кріплення змонтованих панелей до основи. Зразкові габарити: довжина 2-6 м, ширина 10-30 см, товщина 1-10 мм.

Існують види сайдингу: вініловий, алюмінієвий, сталевий, дерев'яний, цементний. За своїм профілем сайдинг може бути одинарним - «ялинка» та подвійним - «корабельна дошка».

Сайдинг
в порівнянні з іншими видами оформлення зовнішніх стін більш довговічний і економічний.

Найбільш популярним є вініловий сайдинг. Він дешевший, ніж інші види, служить довго і легко монтується на будь-яку стіну. Зовні це схоже на обшивку деревом, хоча насправді він виготовлений з полівінілхлориду (ПВХ). Вініловий сайдинг в максимальній мірі володіє всіма перевагами сайдинга. Точно відомо, що вініловий сайдинг не токсичний і не шкодить навколишньому середовищу і людям. Нові технології дозволяють виробляти вініловий сайдинг з підвищеною термостійкістю, а його зовнішній шар не піддається впливу вологи, пилу, хімічних речовин, сонячних променів. Служить така обшивка приблизно 50 років!

Для довгої служби сайдинга важливо його правильно змонтувати. У разі нерівних стін будівлі попередньо потрібно зробити обрешітку. Якщо це необхідно, то перед монтажем сайдинга будинок можна утеплити.
Для облицювання житлових будівель частіше використовується вініловий сайдинг. А для облицювання промислових об'єктів більш доцільно використовувати металевий сайдинг - він більш пожежостійкий.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com