Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Яким буває сайдинг

Яким буває сайдингСайдинг - відносно нове поняття в будівельній індустрії. Існують різні його види: сайдинг ПВХ, пластиковий, вініловий, металевий, цокольний та інші. Далі більш детально. Узагальнюючи, можна сказати, що сайдинг - це новий високоякісний матеріал для зовнішнього оформлення будинків різної конструкції і функціонального призначення (виробничих підприємств, їх адміністративних та господарських будівель, житлових будинків та інших). Сайдинг не містить токсичних матеріалів і безпечний для навколишнього середовища.

Сайдинг міцний, надійний і практичний матеріал, стійкий до впливу води, хімікатів, істотних перепадів температур (у діапазоні від 50 до-50С). Також він пожежостійкий. Зазнаючи впливу вогню, він плавиться, але не горить. Важливо відзначити тривалий час служби сайдинга, що робить його найкращим матеріалом в будівництві. Сфера застосування сайдинга велика. За рахунок легкості монтажу цей будівельний матеріал може бути використаний для оформлення практично будь-яких фасадів (дерев'яних, цегляних, залізобетонних та ін.) Матеріал дозволяє взимку утримувати тепло в будинку, а влітку перешкоджає нагріванню стін.

Металосайдинг
(або металевий сайдинг) всупереч упередженням, що він погано пропускає повітря і погано виконує функцію теплоізолятора, насправді добре зарекомендував себе по цих параметрах. Це стало можливо з використанням утеплювача й унікального методу монтажу. Металосайдинг характеризується практичністю і стійкістю до механічного та температурного впливу.

Найбільш часто сьогодні використовується вініловий (ПВХ) сайдинг. Панелі шириною 20-25 см, довжиною 3-4 м розташовуються внахлест. ПВХ сайдинг недорогий і легко монтується.

Для реалізації нестандартних інтер'єрних і колірних дизайнерських ідей пластиковий сайдинг незамінний. Колірна гама найрізноманітніша.

Від вінілового сайдинга цокольний відрізняється більшою міцністю і товщиною пластин.

За допомогою сайдинга будинок можна вписати або в архітектурний ансамбль навколишніх будинків, або вигідно виділити його на тлі інших споруд. Сайдинг не потребує особливого догляду, достатньо лише раз на рік очистити його за допомогою струменя води зі шланга.

Звичайні засоби для чищення цілком підійдуть для очищення більш старих або складних забруднень.
Будівля, оформлена за допомогою сайдинга, довгі роки буде яскравою і привабливою.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com