Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Статті про сайдинг

Статті про сайдинг

Що таке сайдинг, і яким він буває?

Що таке сайдинг, і яким він буває?Зараз все частіше при зовнішньому оформленні стін споруд використовуються пластикові ПВХ панелі. Для позначення технології зовнішнього оформлення фасадів будівель, і безпосередньо матеріалу, який при цьому використовується, застосовується термін сайдинг. Перевага таких матеріалів полягає в безпеці для навколишнього середовища, а також міцності, що забезпечує довгий термін служби навіть в умовах дуже низьких (-50 С) або високих температур (60 С). Також сайдинг здатний протистояти природним катаклізмам.

Використання сайдинга збільшує пожежостійкість будівель. Матеріал не схильний до впливу різних хімічних речовин, роз'їдання і інших механічних пошкоджень (тріщини). Всі ці якості будуть сприяти тому, що з плином часу фасади будівель будуть залишатися таким ж, як і після монтажу.

Матеріал може бути використаний для зовнішнього оформлення конструкцій з різних матеріалів і будь-якої складності. Він не потребує особливого догляду. Якщо необхідно кардинальне оновлення зовнішнього вигляду будинку, створення сучасних архітектурних ансамблів в єдиному стилі, то в цьому завданні незамінним буде сайдинг. Оскільки він представлений різноманітними колірними композиціями. Також споживачів порадує широкий вибір профілів, окремих елементів функціонального і естетичного призначення, різноманітні поєднання.

Алюмінієвий сайдинг
Окремо виділяють сайдинг з алюмінію. Цей сучасний недорогий матеріал має високі можливості для декоративного оформлення стін. Він може бути використаний для оформлення будівель різного призначення (житлових будинків, магазинів, промислових підприємств). Матеріал легкий (1,7 кг / м 2), що має велику важливість для оформлення висотних будинків. Якщо потрібно в короткі терміни і з найменшими витратами перетворити зовнішній вигляд будівлі, приховати пошкодження, зробити будівлю сучасною і красивою, то найбільш підходящим і можливо єдиним варіантом є саме алюмінієвий сайдинг.
 
Металевий сайдинг
Металевий сайдинг з'явився відносно давно, але до недавнього часу застосовувався не так широко. Матеріал більш міцний (в порівнянні, наприклад, з вінілом), що запобігає механічним ушкодженням в умовах низьких температур. Він не горить і не створює шумового забруднення в результаті розширення під впливом температур. Технологія облицювання металевим сайдингом така ж за складністю, як і при використанні ПВХ.

Вініловий сайдинг
Вініловий сайдинг - це профільовані панелі з полівінілхлориду, довжина яких може складати 3-4 метри, а ширина 10-50 см. Вони мають шорстку поверхню і не потребують фарбування. Ціна і відповідно якість вінілового сайдинга залежить від таких факторів як: колір, надійність, стійкість до впливу зовнішнього середовища.   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com