Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Norandex

Сайдинг Norandex

 Сайдинг NorandexЦей вид оздоблювального матеріалу отримав визнання і знайшов достатньо широке використання. На будівельному ринку добре відомий сайдинг компаній «NORANDEX" і "NAILITE". Виготовлені з полівінілхлоридного полімеру, панелі Norandex вдало кріпляться на різних поверхнях і в текстурному плані можуть нагадувати камінь, дерево або цеглу. Метод лінійного формування плюс численні добавки дозволяють одержати міцний, зносостійкий виріб , захищений від впливу корозії, атмосферного впливу і старіння. Вага виробів коливається в межах 1,1-2,5 кг, відповідно всього одна людина може успішно виконувати обробку сайдингом.

Вінілові конструкції Norandex застосовуються не тільки для оформлення стін і фасадів великогабаритних будівель, але і підходять для індивідуального житла, котеджів, оздоблення альтанок, штучних водойм, «зимових садів», клумб під квіти.

Встановлення панелей

Панель кріпиться на стартовій смузі. Цвяхи забиваються прямо і обов'язково по центрам отворів, але не до кінця (зазор 0,5 - 0,6 см для можливого розширення сайдинга при спекотній погоді). Крок розміщення цвяхів: 40 см - для панелей і 20-30 см - для допоміжних профілів.

Заміна зіпсованої панелі

1. Від'єднати від замку панель, що вимагає оновлення.
2. Відігнути обережно верхній виріб, зняти погану панель, витягши з неї цвяхи.
3. Поставити заміну і зафіксувати її положення цвяхами.
4. Пристебнути панель, що знаходиться вище, до замку нової панелі.

На будівельному ринку України є безліч виробів з дерева (ДВП, ДСП), алюмінію, пластмас.

Наприклад, німецькі HDF-панелі. Обрешітка з кріпильними скобами і розкладка для оформлення стику панелей дозволяють проводити монтаж на поверхнях різної якості, навіть не дуже рівних.

Виходячи з проведених розрахунків на 1 м2 для оформлення стелі необхідно 16 штук виробів, а для стіни потрібно 8 штук.

Якщо розглядати обробку КН-панелями, то тут вже відсутня обрешітка, а в якості заміни пропонується несуча рейка, на яку вже й фіксуються самі панелі. Місця стиків закриваються вставками. Розмір самого виробу - 6 х 0,1 х 0,005 м, матеріал – алюміній.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com