Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Mitten

Гарантія від компанії Mitten

Гарантія від компанії MittenДовічна гарантія від компанії Mitten має на увазі гарантійні зобов'язання на кожний вид продукції, що випускається на термін не менше 50-ти років. Якщо власник будівлі продає свою нерухомість, то права гарантійних зобов'язань переходять на нового господаря будівлі, а також успадковуються родичами.

Гарантія йде на вироби компанії Mitten, що застосовуються при обробці житла та споруд адміністративного та промислового характеру. Виробник забезпечує відсутність зміни поверхні: здуття, розшарування, розтріскування, зміна кольору.

Ця гарантія не охоплює псування, викликане неправильним монтажем, усадкою будівлі, а також природними катаклізмами і їх наслідками, невірним доглядом у процесі експлуатації, розпиленням хімікатів у повітрі, доповненням конструкції аксесуарами від іншого виробника.

Гарантійне зобов'язання є офіційним документом, має індивідуальний номер. Обов'язкове зазначення всіх реквізитів накладної, проплаченої суми і дати покупки, завізовані печаткою та підписом продавця. Також потрібно зберігати товарний і касовий чеки для надання в разі виникнення будь-яких проблем або гарантійного випадку.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com