Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Mitten

Три серії сайдинга Mitten

Розглянемо їх докладніше.

Три серії сайдинга MittenТри серії сайдинга MittenСайдинг Sentry представлена 7-ма кольоровими варіантами, стійкими до впливу сонячних променів. Унікальна розробка ACT, яка отримала патент, дозволяє зберігати інтенсивність колірного фарбування панелі мінімум протягом 25 років. Додаткове ребро жорсткості в замковій частині панелі збільшує міцність самого виробу. Комплектуючими для збірки панелей в конструкцію є J-профіль, завершальна смуга, наличник і зовнішній кут.


Три серії сайдинга MittenТри серії сайдинга MittenСайдинг Oregon Pride канадських сайдинг-панелей - стійкий, гнучкий, зручний варіант для оздоблення. Цей вид сайдингу з усіх марок даної компанії найбільш затребуваний, тому що має відмінне співвідношення ціни та якості при різноманітті колірних варіантів. Товщина виробів становить 1,02 мм, текстура аналогічна натуральному кедру. 13 ніжних світлих відтінків дозволяють вибрати вподобаний. Добірні елементи відповідають за забарвленням основним панелям і складають гармонійний ансамбль для монтажу. Захист від сильних поривів вітру та конструктивна міцність схиляють на користь вибору саме цих панелей.


Три серії сайдинга MittenТри серії сайдинга MittenСайдинг «Тайга» має три колірних відтінки, практично матову структуру панелей і текстуру «під кедр». Цей тип панелей має виграш у вартості через фарбування тільки верхнього шару сайдинг-панелі, що дало можливість відмовитися від додаткового введення в формуючу масу частини дорогих барвників.

Робіть Ваш вибір.
Продумайте, що грає для Вас вирішальну роль: вибір кольору, вартість виробу або конструктивні показники панелей.

Завжди проконсультуйся, що і допоможе зробити покупку відповідно до вашого бажання і смаку.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com