Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Mitten

Сайдинг Mitten - відмінне рішення для фасадів

Сайдинг Mitten - відмінне рішення для фасадівСайдинг з вінілу Mitten використовується для обробки фасадів зовні в різних кліматичних зонах в області температур -50 ° C до +50 ° C. Випускаються панелі для стель і стін, а також допоміжні елементи, що сполучають панелі в різних площинах. Матова поверхня виробленого сайдинга поглинає менше сонячної енергії в порівнянні з глянцевою, що дозволяє уникнути деформації виробу.

Сайдинг з вінілу марки Mitten має відмінну текстуру, красивий вид, однорідність забарвлення. Довговічність і простота в експлуатації, легкість при встановленні і стійкість фарби, захист від ударів і примх природи (опади, випромінювання, вітер), відсутність в необхідності поновлення верхнього шару панелей (прокраска, лакування, затирка подряпин) - ці якості наблизять Вас до правильного вибору матеріалу для фасадного облицювання.

Дуже часто будівельники допускають свого роду «ляпи» і неточності, що може згодом вийти назовні. А сайдинг-панелі не тільки віддекорують екстер'єр, а й надійно приховають всі помилки, допущені при зведенні будинків, будуть встановлені поверх ізолюючого і утеплювального шарів і, завдяки своїй невеликій вазі, не створять додаткового навантаження на фундамент. Вогнестійкість і збереження з плином часу первинних властивостей, низькі витрати і простота при зведенні - чи це не диво? Як Ви вважаєте, чи варто один раз вкласти кошти в обробку фасадів сайдинг-панелями, щоб протягом всього життя не згадувати про оновлення поверхні свого житла? Адже це - набагато краще, ніж забивати собі голову постійним оновленням фасаду іншими оздоблювальними матеріалами.

Ви готові зробити вибір? Сайдинг з вінілу Mitten стане рішенням вашої проблеми.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com