Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Mitten

Сайдинг Mitten

 Сайдинг MittenХочете придбати необхідний товар відмінної якості за розумною ціною?

Чудовий сайдинг від канадської компанії Mitten Inc, заснованої Даггом Міттеном ще в 1959 році. Починаючи свою діяльність в підвалі орендованого будинку і маючи в наявності всього один екструдер, власник вже тоді бачив привабливі перспективи нового продукту і мріяв про мережу заводів по всій країні. Сьогодні компанія має розгалужену торгову мережу в Північній Америці, Австралії та Європі.

Проте всього цього досягти було непросто. Основна частина прибутку, який був спочатку порівняно невеликий, йшла на освоєння нових технологій і розробку нових методів виробництва сайдинг-панелей. Акцент був зроблений і на придбання сучасного обладнання, без якого неможливо було отримати бажану якість товару.

Девізом компанії став такий вислів: «Ваше задоволення - це наша репутація!» Саме тому компанія пропонує на свою продукцію Довічну передану гарантію, що означає продовження гарантійного терміну на весь життєвий термін покупця з правом передачі гарантії подальшому його наступникові. Повна впевненість компанії в якості вироблених виробів досягається не тільки на словах: на всіх стадіях виробництва проводиться жорсткий контроль, що забезпечує одержання бажаних показників. Компанія багато років утримує лідируючі позиції щодо різних інноваційних впроваджень.

Краща сировина, мікроскопічна точність дозування компонентів, ретельність перемішування і формування панелей, безліч колірних варіантів, бажання догодити клієнтові - ось що додає популярності продукції компанії Mitten Inc. Перевірка кожної партії виробів на ударостійкість і термостійкість, жорсткість і збереження інтенсивності кольору, дії корозії і дії вологи - це робиться постійно, для кожної партії, що випускається.

Купуючи даний сайдинг, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте високоякісні панелі за конкурентоспроможними цінами, які після легкого монтажу протягом всього Вашого життя допоможуть зберегти яскравий вигляд будинку і забезпечити його надійний захист від зовнішніх впливів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com