Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Поради про те, як економити

Економія коштів1. Підшиваючи карнизні звиси, використовуємо обрізки сайдингових панелей, а не софіти. Так як софіти в середньому на 60% дорожчі сайдингових панелей, це буде гарною економією. Софіти для додаткової вентиляції випускаються з перфорацією або ж просто без перфорації. Сайдингові панелі відрізняються від перфораційних як рельєфом, так і відсутністю вентиляційних отворів, в іншому сайдинг і софіти мають багато зовнішніх подібностей.

2. Не використовуємо з'єднувальний H-профіль, сайдинг встановлюємо виключно внахлест. H-профіль застосовуємо тільки для того, щоб розмежувати панелі різних кольорів, тому можна обійтися без нього, але з ним результат красивіший.

3. Цілісні зовнішні кути, з успіхом замінюємо кутами, «складеними» з двох J-профілів. Цілісні кути зовні гарніше виглядають, але складові вдвічі дешевші (з урахуванням вартості погонного метра). Щоправда, за рахунок такої заміни страждає герметизація. Тому цілі кути виставляємо на фасадну частину, а з тилового боку будинку ставимо складові.

4. Для успішного підбору додаткових панелей намагаємося, при виборі, віддавати перевагу традиційним колірним і структурним виконанням. Це, при необхідності, спростить підбір панелей, якщо частину з них згодом доведеться замінювати.

5. Обрамляючи вікна на тилових сторонах будинку, використовуємо не білявіконні планки а J-профіль. Таким чином, вікна, обрамлені білявіконною планкою, будуть виглядати красиво, а вікна обрамлені J-профілем будуть виглядати нормально і кошти будуть зекономлені на 40-50%.

6. Якщо ви власник, порівняно, невеликого будинку і його конструкція не надто хитромудра, сайдингові панелі можна встановити не вдаючись до чиїхось послуг. Для цього цілком достатньо двох людей, трохи терпіння, наявності простого інструмента і двох тижнів вільного часу. У результаті економія складе 70-80% від суми, яка була б сплачена найманим фахівцям.

7. По можливості, перед початком роботи, огляньте будівлі вже оброблені сайдингом. Таким чином, ви зможете уникнути повторення чужих помилок.

8. Купівля сайдинга в зимовий час обійдеться на 10-15% дешевше, ніж у сезон.

9. Спробуйте домовитися з продавцем про повернення залишків після монтажу сайдингових панелей і фурнітури, при тій умові, що вони будуть цілими та чистими.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com