Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Holzplast

Переваги Holzplast

Переваги HolzplastКомпанія Holzplast - гарант високої якості вироблених виробів.

Торгова марка Holzplast. Це - продукція, про яку самі говорять отримані нагороди міжнародного рівня.

Німці відрізняються педантичністю і скрупульозністю, вони прихильники всього якісного. Не дивно, що продукція, яка випускається, має заслужений авторитет. Сучасне, повністю автоматизоване управління виробництвом, ретельно відібрана і не один раз перевірена сировина, перевірка всіх показників і параметрів на кожному технологічному етапі виробництва, продумана упаковка, сертифікація виробів - все нагадує про якість.

Дуже добре поставлена статистична діяльність - постійно відстежується попит на продукцію і по можливості враховуються побажання клієнтів. Гнучка політика дозволяє завжди мати підвищений попит на готові вироби.

Готові панелі не просто якось упаковуються, а складаються в картонні коробки з гофрокартону з фірмовим логотипом, тому виробам не страшні численні перевезення, навантаження, зберігання.

Для обліку продажів готових сайдинг-панелей на пакувальні коробки нанесено штрих-код. У рідкісних випадках виявлення дефекту або недокомплектаціі продукції, компанія в найкоротші терміни робить заміну на якісний товар.

Holzplast має величезні склади, щоб зробити достатній запас продукції для «гарячого сезону» продажів і не змушувати покупців очікувати товар, який сподобався, а автоматизація навантаження виключає додатковий простій автомобілів.

Якщо Ви - юридична особа, то компанія готова безкоштовно допомогти розвитку Вашого бізнесу:
• розмістити Ваш банер на сайті Торгового дому Holzplast;
• забезпечити всілякими промоматеріалах (буклетами, плакатами, листівками);
• представити Ваші зразки готової продукції;
• давати спільну рекламу в ЗМІ та багато іншого.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com