Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг FineBer

Сайдинг FineBer

Сайдинг FineBerЦей вид продукції випускається на заводі «Терма Полімер» з 2001 року і може за своїми показниками сміливо зрівнятися з відомими світовими торговими марками. Він аналогічний своїм американським і канадським побратимам і повністю відповідає вимогам стандарту за якістю ASTM.

Випускаються сайдинг-панелі способом коекструзіі. Верхній і нижній шари мають різний склад, який згодом обумовлює отримання поверхонь із різними властивостями. Це необхідно для того, щоб кожен шар повноцінно виконував свої функції. Верхній шар відповідає за красу і збереження кольору поверхні, стійкість виробу по відношенню до природних опадів і випромінювання. Нижній шар має високу міцність і займається також виведенням зайвої вологи і конденсату.

Широка гама кольорів панелей «FineBer» задовольнить найвишуканіший смак, а простота монтажу не дасть Вам відчути незручності від зайвої тривалості робіт. Будівля придбає невпізнанний (у хорошому сенсі цього слова), модний екстер'єр.

Український та російські морози - не перешкода для сайдинга. Він з гідністю витримує значні температурні амплітуди, інтенсивність опадів і корозійні атаки. Колір зберігається на довгі роки, достатньо лише оновлювати свіжість поверхні промиванням водою із застосуванням неагресивних миючих засобів. Цей вид обробки безпечний для здоров'я з точки зору екології, слабогорючий.
Панелі з вінілового сайдинга підійдуть для облицювання малоповерхових будівель, котеджів, споруд.

Високотехнологічне обладнання (Krauss, Maffei, IDE, Haitian, Cincinnati та ін) дозволяє отримати продукт високої якості. П'ять змішувальних установок роблять 6000 тонн компаунда на місяць, а більше п'ятдесяти ліній з екструдера формують 2,5 млн. м2 панелей і 1,5 млн. аксесуарів до них.

Колірна гама налічує 8 основних кольорів панелей. Вініловий сайдинг служить споживачеві протягом 50 років вірою і правдою: він стійкий до коливань температур, вологості, сонячного впливу, погано горить, не має обмежень за показниками екологічної безпеки (не шкідливий для людини).

Асортимент сайдинга "FineBer": сама сайдинговая панель, планки (для зливу, навколо вікна, стартова, фінішна), софіти, профілі, кути, вітрова дошка, лиштва.

Безліч різноманітних аксесуарів і комплектуючих дадуть можливість реалізувати найсміливіші архітектурні розробки в області дизайну обробки.

Кольорова гама сайдинга "FineBer":

Бежевий Білий Кремовий Горіх
Сандал Салатовий Шампань Сіро-блакитний

Технічні характеристики, комплектація і асортимент сайдинга "FineBer":

Сайдинг-панель "FineBer"
Довжина: 3,66 м
Фінішна планка "FineBer"
Довжина: 3,8 м
H-профіль з'єднувальний "FineBer"
Довжина: 3,05 м
Зовнішній кут
Довжина: 3,05 м
Внутрішній кут
Довжина: 3,05 м
Стартова планка
Довжина: 3,8 м
Софіт (перфорований/неперфорований)
Довжина: 3,66 м
Вітрова дошка
Довжина: 3,8 м
J-профіль 5/8 дюйма
Довжина: 3,8 м
Широкий J-профіль (лиштва)
Довжина: 3,8 м
Білявіконна планка
Довжина: 3,05 м
Зливна планка
Довжина: 3,8 м   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com