Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Альта Профіль Україна

Відмінні особливості виробів «Альта-Профіль»

Відмінні особливості виробів «Альта-Профіль»З 1999 року компанія взяла курс на виробництво сайдинга і відразу визначила для себе важливим критерієм забезпечення якості продукції.

На сьогоднішній день компанія має понад 20-ть філій у слов'янських країнах: Росії, Білорусії, Україні. В Україні вже три роки, як налагоджено власне виробництво.

 Для виготовлення панелей купується високоякісний компаунд, в який у подальшому вводяться барвники та інші додаткові компоненти. Дозування добавок повністю автоматизовано, що забезпечує сталість кольору і рівномірність розподілу решти компонентів з метою отримання бажаних властивостей по всьому об'єму виробу.

Вироби із сайдинга відповідають всім стандартам, а в деяких випадках навіть перевершують встановлені значення. Це дало можливість у короткі терміни завоювати довіру покупців і вийти на світовий рівень продажів.

Компанія «Альта-Профіль» завжди намагається представити клієнтам повний колірний асортимент продукції і мати запас виробів на складі.

Так приємно дарувати людям радість і отримувати позитивні відгуки від задоволених покупців з приводу продукції, що виготовляється, знати, що ти пропонуєш товар кращої якості, здатний вирішити виникаючі проблеми і якісно прослужити багато років.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com