Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Альта Профіль Україна

Сайдинг Альта Профіль Україна

Сайдинг Альта Профіль УкраїнаПалке бажання кожного господаря будинку - мати будинок, що відрізняється красою, індивідуальністю і викликає гордість у домовласника. Вінілові сайдинг-панелі не тільки прикрасять будинок, але і дозволять поліпшити фізичні показники самого будинку (теплопровідність, звукоізоляцію, ударостійкість і ін), а також заощадять гроші на подальше оновлення (фарбування, закладення швів, просочення антисептиками).

Серед відомих оздоблювальних матеріалів тільки вінілові панелі сайдинга можуть поєднати в собі безліч корисних і необхідних показників.

Невелика ціна сайдинга і легкість в монтажі формують споживчий попит. Унікальна стійкість до дії ударів, сильного вітру, опадів, сонячного випромінювання, перепадів температур, вологонепроникність і антикорозійний ефект, збереження структури і кольору тривалий час, простота в експлуатації - виробник гарантує збереження всіх перерахованих характеристик протягом 50-ти років.

Сайдинг
і комплектуючі оздоблювальні планки кріпляться цвяхами до обрешітки чи прикручуються «саморізами» до оцинкованого профілю.

Панелі Альта Профіль виготовляють у двох марках: «КАNADA плюс» і «Альта Сайдинг» і налічують 20 основних варіантів кольорів.

Пропонуємо Вашій увазі новинку від компанії «Альта Профіль Україна» - литі панелі для фасаду (для цоколя або всієї споруди). Вони відрізняються формою і розмірами від вінілових панелей, а також мають текстуру під камінь або цеглу. Представлена ця продукція в 10 колірних варіантах. Монтаж аналогічний панелям з вінілу.

Вже сьогодні сайдинг затребуваний по всьому світу. Виробник намагається не вдарити в бруд обличчям і підтримувати в своїй продукції світові стандарти якості. Працює з усіма регіонами України, пропонуючи для обробки сайдинг з вінілу і ПВХ, литі фасадні панелі на різний споживчий смак.

Для будівельних організацій і фізичних осіб, що йдуть в ногу з часом, із задоволенням запропонує весь асортимент продукції, що випускається, гарантуючи сертифіковану якість виробів і доставку до будь-якого населеного пункту нашої країни без затримок.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com