Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг / Сайдинг Alcoa

Сайдинг Alcoa

 Сайдинг AlcoaСайдинг, як і багато будівельних матеріалів, винайдений американцями близько 50 років тому. З тих пір він широко використовується для облицювання будівель і будов різного призначення.
У нашій країні він більш відомий як вінілова вагонка.

Сайдинг походить від англійського Side - сторона. Вініловий сайдинг витіснив дерев'яний і є одним з найбільш затребуваних оздоблювальних матеріалів не тільки в США, але і в нашій країні, оскільки він має безліч переваг перед іншими оздоблювальними матеріалами. Головними з них є: простота монтажу, легкість конструкції, привабливий зовнішній вигляд, екологічність і довговічність. Крім того, сайдинг зовсім не вибагливий у догляді.

Використання сайдинга дозволяє надати родзинку будь-якому будинку. Він добре приховує нерівності і інші дефекти. Як правило, сайдинг виготовляється у світлих тонах, від білого до різних бежевих і салатових тонів.

На сьогоднішній день український будівельний ринок не відчуває нестачі в цьому оздоблювальному матеріалі. Особливою популярністю користується сайдинг американської компанії «Alcoa», що відрізняється бездоганною якістю і технічними характеристиками.

Слід зазначити, що більшість російських і польських виробників виготовляють сайдинг з однобічною екструзією. Тому він нестійкий до впливів низьких температур.

Не дивлячись на те, що сайдинг є довговічним, міцним матеріалом, його монтаж краще довіряти професіоналам.

Як вже говорилося, сайдинг може надати привабливість будь-якому будинку. Він є вентильованим і досить економічним матеріалом, зокрема сайдинг «Alcoa». Цей сайдинг відрізняється підвищеною стійкістю до несприятливих дій навколишнього середовища і температурних впливів. Він успішно застосовується для оздоблення стін, зведених з усіляких матеріалів.

Естетичність сайдинга «Alcoa»

Сайдинг «Alcoa» на ринку будівельних матеріалів України представлений в широкому асортименті - приємні, пастельні тони, різноманітна фактура здатні задовольнити смаки навіть найвибагливіших покупців. Крім того, до цього сайдинга можна придбати і додаткові елементи, що роблять обробку більш вишуканою.

Правильно і якісно змонтований сайдинг забезпечує чіткість ліній і непомітність швів.

Колірна гама сайдинга «Alcoa» включає і темні тони, до яких ви так само можете підібрати гармонійні соффіти і інші аксесуари.

Надійність сайдинга «Alcoa»

Сайдинг Alcoa відповідає всім вимогам, що пред'являються до сучасних обробних матеріалів. Головними показниками надійності є: стійкість до механічних пошкоджень, до впливів прямих сонячних променів, еластичність, пружність і здатність зберігати свій початковий зовнішній вигляд.

Сайдинг «Alcoa» виготовляється згідно інноваційних технологій, що передбачають застосування спеціальних полімерів, здатних запобігати руйнівному впливу УФ-випромінювання.

Крім того, використовуються і інші види полімерів, що забезпечують пружність, що зменшує вплив механічних пошкоджень.
Колір по всій товщині сайдингового полотна однорідний.
Сайдинг «Alcoa» не потребує спеціального догляду.

Інноваційні технології виробництва сайдинга «Alcoa»

Застосування інноваційних технологій дозволяє компанії Alcoa виготовляти високоякісний сайдинг з відмінними технічними характеристиками. Сайдинг виготовляється методом одночасної екструзії. Складається він з двох шарів. Верхній - забезпечує стійкість до несприятливих дій навколишнього середовища і інші поверхневі характеристики, нижній - монтажні і конструкційні якості матеріалу.

Сайдинг торгової марки «Alcoa» представлений в Україні в серіях MILL CREEK і TRADE MARK.

Вініловий сайдинг серії MILL CREEK

Вініловий сайдинг серії MILL CREEK MILL CREEK з класичним профілем D4.
Кожна панель має довжину 3,81 м, завширшки - 20,32 см. Складається з двох декоративних профільованих дощок, що мають ширину близько 10,16 см з верхнім і нижнім замковими з'єднаннями для щільного з'єднання з панелями. Одна панель покриває площу 0,775 м2.
Одна упаковка містить 24 панелі (18,6 м2).

MILL CREEK з профілем корабельна дошка D5.
Кожна панель довжиною 3,68 м, шириною - 25,40 см. Складається з двох декоративних профільованих дощок, що мають ширину близько 12,70 см, оснащених верхнім і нижнім замковими з'єднаннями. Одна панель покриває площу 0,935 м2.
Одна упаковка містить 20 панелей (18,6 м2).


Вініловий сайдинг серії TRADE MARK

Вініловий сайдинг серії TRADE MARK TRADE MARK з класичним профілем, форма D4.
Кожна панель довжиною 3,81 м, шириною - 20,32 см. Складається з двох декоративних профільованих дощок, що мають ширину близько 10,16 см, оснащених верхнім і нижнім замковими з'єднаннями. Одна панель покриває площу 0,7742 м2.
Одна упаковка містить 24 панелей (18,6 м2).

TRADE MARK з профілем корабельна дошка D4, 5.
Кожна панель має довжину 3,68 м, завширшки - 22,86 см. Складається з двох декоративних профільованих дощок, що мають ширину близько 11,43 см з верхнім і нижнім замковими з'єднаннями для щільного з'єднання з панелями. Одна панель покриває площу 0,842 м2.
Одна упаковка містить 22 панелі (18,6 м2).

TRADE MARK з профілем корабельна дошка D5.
Кожна панель має довжину 3,81 м, завширшки - 20,32 см. Складається з двох декоративних профільованих дощок, що мають ширину близько 10,16 см з верхнім і нижнім замковими з'єднаннями для щільного з'єднання з панелями. Одна панель покриває площу 0,775 м2.
Одна упаковка містить 24 панелі (18,6 м2).

Стельові вінілові панелі «Alcoa» (соффіти)

Облицювальні вінілові панелі «Alcoa» відповідають підвищеним вимогам вогнестійкості, вологостійкості, морозостійкості. Крім того, вони є матеріалом абсолютно безпечним для здоров'я людини і навколишнього середовища (тобто екологічні). Такі панелі ідеально підходять для внутрішньої обробки, в тому числі ванних кімнат, коридорів, кухні та ін, а також для фасадних робіт.
Соффіти «Alcoa» відрізняються оригінальністю, що дає можливість успішно використовувати їх як для вертикального, так і для горизонтального монтажу.

Різновиди стельових вінілових панелей

Універсальна неперфорована панель TRMS10N (TRADE MARK)
Кожна панель має довжину 3,66 м, ширину-25,40 см. Складається з двох профільованих дощок, що мають ширину близько 12,70 см і товщину 1,067 мм.
Одна панель покриває площу 0,929 м2.
Одна упаковка містить 20 панелей (18,6 м2).

Універсальна перфорована панель TRMS10V (TRADE MARK)
Кожна панель має довжину 3,66 м, завширшки - 25,40 см. Складається з двох профільованих дощок, що мають ширину близько 12,70 см і товщину 1,067 мм.
Одна панель покриває площу 0,929 м2.
Одна упаковка містить 20 панелей (18,6 м2).

Універсальна неперфорована панель UVS12N (UNIVERSAL TRIPL)
Кожна панель має довжину 3,66 м, завширшки - 30, 48 см. Складається з трьох профільованих дощок, що мають ширину близько 10,16 см і товщину 0,914 мм.
Одна панель покриває площу 1,115 м2.
Одна упаковка містить 16 панелей (17,84 м2).

Універсальна перфорована панель UVS12 V (UNIVERSAL TRIPL)
Кожна панель має довжину 3,66 м, завширшки - 30, 48 см. Складається з трьох профільованих дощок, що мають ширину близько 10,16 см і товщину 0,914 мм.
Одна панель покриває площу 1,115 м2.
Одна упаковка містить 16 панелей (17,84 м2).


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com