Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Методи виготовлення сайдинга з вінілу

Методи виготовлення сайдинга з вінілуВиготовлення даного виду сайдинга відбувається методом екструзії: розплавлена композиція (компаунд) з вінілової пудри або порошку і необхідних присадок пропускається через профілюючий отвір і, охолоджуючись, повністю зберігає отриману форму.

Відомі 2 види технології виготовлення сайдинга з вінілу:

1) моноекструзія - виготовляється сайдинг в один шар. Тут не враховуються різні характеристики зовнішньої і внутрішньої поверхні панелі, тому присадки і модифікатори введені довільно. Цей метод вважається достатньо застарілим і використовується досить рідко;

2) коекструзії - відрізняється ускладненою технологією і застосуванням дорогого обладнання. Панель виходить більш вдосконалена: зовнішня її поверхню (до 20% товщини самого виробу) фарбується і робиться захист від атмосферної корозії, внутрішня поверхня отримує додаткові конструкційні властивості.

Панель, виготовлена другим, більш перспективним способом, має у своєму складі два шари.

Методи виготовлення сайдинга з вінілуЗовнішній шар (він ще має назву «броньовий») зроблений за технологією Capstock, в ньому присутні різні модифікатори і спеціальні стабілізатори, що дозволяє максимально захистити сайдинг від кліматичних показників (підвищеної вологості, перепадів температур і впливу сонячної енергії і променів).

Внутрішній шар має вже зовсім інший склад. Він зберігає необхідну товщину панелі протягом всього терміну експлуатації споруди.

Через те, що обидва шари мають різний склад і фізичні властивості, панелі отримують достатню міцність, значну довговічність і оптимальну вартість.

Для будівель і споруд з терміном служби більше 10 років використовують товщину панелей не менше 1,1 мм (розмір визначається спеціальним стандартом Американського Товариства Тестування Матеріалів ASTM і може перебувати в межах 0,9-1,2 мм).

Будьте уважні! У гонитві за прибутком недобросовісні виробники можуть використовувати при виробництві сайдингових панелей продукти вторинної переробки, навіть від пластикових вікон і дверей. Такий вид сайдинга називається «Grey-back» (вторинну сировину застосовують в нижньому шарі). Деякі умільці примудряються використовувати у виробі до 80% вторинних продуктів. Про яку ж якість тоді може йти мова! При цьому знижується стійкість до корозії, зменшується міцність і змінюється сам зовнішній вигляд панелі. Подібні вироби (з використанням вторинної сировини до 4%) можна застосовувати на територіях з м'яким кліматом, без різких температурних змін, з певним типом будівель, де на перший план виступають не естетичний вигляд і термін служби, а сувора фінансова економія.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com