Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Як замінити сайдингову рядову панель

Як замінити сайдингову рядову панельДля зняття пошкодженого сайдинга потрібно вставити кінець монтажного гака в замок між панеллю, яку заміняють, та панеллю, яка знаходиться вище. Потім захоплюється замок, гак тягнеться вниз і вздовж панелі, що допоможе звільнити зачеплення. Після цього, коли підгинається верхня панель, відкривається доступ до планки цвяха зіпсованої панелі. Обценьками можна витягнути кріплення і зняти неякісну панель. Якщо кріплення не висмикнулося, можна вбити його в обрешітку.

Нова панель монтується в зворотній послідовності. Панель кріпиться до обрешітки, замки закриваються монтажним гаком.

Як замінити сайдингову рядову панельЗазвичай у кутового профілю виникають дефекти на лицевій частині. Він ремонтується без зняття обшивки сайдинга. На ділянці пошкодження зрізають лицеві планки, залишають планку для цвяха і дно приймаючої канавки. Від іншого профілю відрізають тільки цвяхові планки. Нову частину кутового профілю клепають (приклеюють) заклепками до старих планок. Заклепки використовуються з вінілу і капрону. Таким же чином можна замінювати J-, Н-профілі та ін.

Іноді сайдинг встановлюють на тільки зведену будівлю або споруду, не взявши до уваги усадку стін та фундаменту. Коли використовуються різні матеріали (наприклад, стикуються цегла дерево), то усадка у них різна і спостерігається деяке спучування окремих сайдинг-листів на стиках. Замки, в які вставлено такі листи, відкривають монтажним крюком. Потім листи розправляються, розгладжуються. Між сайдингом та гачком замку панелі вставляють смужку пофарбованої жерсті, на ній відзначають довжину між гачком замку витягнутої панелі та замком на нижній панелі. Розрізають сталеву смугу по заміряних розмірах і поміщають її між гачком замку верхньої панелі і замком у нижній панелі.

Як замінити сайдингову рядову панель
Як замінити сайдингову рядову панель


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com