Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Як оформити отвори з укосами

Як оформити отвори з укосамиЗастосування білявіконного профілю дає можливість зробити отвори з укосами глибиною до 200 мм (враховуючи товщини обрешітки). Такі профілі чудово оформлюють майже всі вікна та двері.

Це - вдосконалений J-профіль з прикріпленим вініловим укосом, що закривають укіс стіни біля дверей (вікна). Технологія монтажу аналогічна встановленню стандартних J-профілів. Різниця - в самій технології підрізування частини укосу білявіконного профілю.

Пристінна частина підрізається за типом підрізування J-профілів. Потім порядок такий: встановлюються верхній і нижній профілі, потім обидва бічних. У верхньому білявіконному профілі полиця з вінілу, яка створює укіс, підрізається на довжину верхнього укосу прорізу за вирахуванням розміру двох зазорів по різні сторони. Величина зазорів залежить від довжини вінілового профілю. При підвищенні температури повітря зазор дасть можливість панелі збільшитися (розширитися) без зминання об стіни. Якщо монтаж проводиться в спекотний час, то зазори робляться невеликими (іноді навіть взагалі відсутні), а якщо в холодну - то їх збільшують.

Розмітка нижнього профілю укосу робиться за типом верхнього, але просто загинається на укоси стін. Відлив тут встановлювати не обов'язково, він замінюється нижнім підвіконним профілем. У деяких випадках верхній профіль теж не підрізають, а підгинають (як нижній).

Потім встановлюють обидва бічні профілі. Верх бічного укосу з вінілу впирається у верхній укіс, між нижнім кінцем полиці бічного укосу з вінілу і полицею самого нижнього профілю залишається температурний зазор (заздалегідь прораховується). Щілина буде прихована підігнутими кінцями нижнього профілю. Щоб верхній звужений укіс не вискочив взимку, ліву панель при встановленні зміщують управо до центру отвору на 10-12 мм, а праву панель - аналогічно в ліву сторону.

Силікон, як еластичний матеріал, використовується для заповнення швів на вікнах стандартних розмірів. При цьому місця стиковки профілів, панелей і віконного блоку стають майже непомітними. Однак на вікнах великих розмірів шви залишаються без змін, щоб при температурному розширенні профілі не здувалися.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com