Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Виконуємо монтаж сайдинга правильно

Виконуємо монтаж сайдинга правильноСайдинг має гарну відмінність: він не викликає проблем у процесі монтажу: один працівник без спеціальної підготовки може своїми силами змонтувати сайдинг за допомогою простих інструментів. Проте, якщо Вам необхідно зробити все якісно, правильно і безпечно, потрібно вивчити інструкцію для правильної підготовки, порізки та закріплення сайдинга.

Одна умова - послідовно виконувати пункти в інструкції з монтажу. Тоді Ви здивуєтеся тому, що вся робота здасться простою і захоплюючою.

Теоретичні та практичні аспекти інструкції.

Щоб Ви не уподібнювалися роботу, сліпо виконуючи команди, ми ввели в інструкцію не тільки практичні рекомендації, але й теоретичні аспекти. Ми хочемо, щоб Ви дійсно все розуміли: що, як і навіщо робиться.

Давайте приступимо. Запам'ятайте назавжди такі моменти.

- Монтаж сайдинга не може проводитися в дуже холодну пору року;

- Основа для фіксації вінілових панелей повинна бути обов'язково рівною.

- Обов'язкове дотримання правил зберігання та перевезення;

- Особливості робіт під час монтажу.

А тепер про всі перераховані пункти докладніше.

При сильному морозі вініл стає крихким. Температура при різанні сайдинга не повинна бути нижче -10 ˚ С. В іншому випадку монтаж слід перенести і проводити при більш теплих погодних умовах. Або ж, як варіант, зробити порізку в теплому приміщенні, а потім на холоді вже можна здійснювати монтаж.

Панелі обшивки застосовуються для будь-яких стін. Якщо стіни-дерев'яні, то відразу кріпляться сайдингові панелі, а для кам'яних бажано заздалегідь зробити обрешітку. Основна вимога - рівна поверхня під вінілові панелі, яка буває такою досить рідко. Тому, з метою вирівнювання основи, рекомендується встановити обрешітку. При необхідності стіну під сайдинг можна додатково утеплити. Сайдингова обшивка може вироблятися для споруджуваного, вже готового і навіть не нової будівлі.

Коробки з сайдингом, що знаходяться на зберіганні, ізолюються від проникання вологи і падіння випадкових предметів, і ставляться далеко від опалювальних приладів і обладнання. Щоб уникнути появи вигинів сайдинга підлога повинна бути рівною, а приміщення - досить просторим. Забороняється зберігати панелі без фірмової упаковки.

Сайдинг з вінілу, як представник ПВХ-матеріалів, погано переносить температурні зміни: він може розширюватися і стискатися. Щоб він не покоробився, потрібно чітко дотримуватися пунктів інструкції при монтажі.

Сайдинг з вінілу являє собою міцне і досить недороге покриття, яке призначене для декорації (додасть неповторний презентабельний вигляд) і захисту від природних погодних умов.

Будемо вірити, що сайдинг не здасться Вам чимось нездійсненним. Сміливо дотримуйтеся інструкції - і Ви дійсно зможете все чудово зробити!


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com