Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Підготовка до монтажу вінілового сайдинга

Підготовка до монтажу вінілового сайдингаІнструментарій

Монтаж сайдинга, як правило, не викликає ніяких труднощів. Його можна виконати самостійно або довірити фахівцям. Для цього не потрібний дорогий інструментарій, але без певного набору не обійтися. Тому, перш ніж приступити до монтажних робіт, подбайте про інструменти.

Для монтажу сайдинга необхідно мати такі інструменти: кутник, рулетку, ножівку й ножиці по металу, молоток, перфоратор, рівень, шило (пуансон), циркулярну пилку. Слід зазначити, що при здійсненні монтажу сайдинга в зимовий час для обрізання сайдинга не рекомендується використовувати ножиці по металу, оскільки на морозі в місці змикання кінців лез може з'явитися тріщина. Найкраще різку сайдинга виконувати кутошліфувальною машинкою (болгаркою). З її допомогою можна легко розрізати сайдингову панель так, як вам необхідно - впоперек, вздовж, під кутом, а також робити вирізи різних конфігурацій.

Кріпильні елементи

Кріплення сайдинга до каркаса виконується за допомогою кріпильних елементів, причому, вони повинні бути суворо обмежених розмірів:

• Оцинковані цвяхи повинні бути довжиною не менше 40 мм, з діаметром капелюшка 8 мм і діаметром ніжки 3 мм;
• Оцинковані саморізи, що застосовуються для кріплення сайдинга повинні бути не менше 25 мм довжиною, мати капелюшок діаметром 8 мм і ніжку діаметром 3 мм;

Теплоізоляційні матеріали

Якщо ви вирішили утеплити будинок, необхідно заздалегідь подбати про придбання теплоізоляційного матеріалу і вітрозахисної плівки. Сьогодні з вибором утеплювача немає ніяких проблем. У будь-якому будівельному магазині вам запропонують широкий асортимент утеплювачів:
• гідрофобізовані легкі мінераловатні плити, виготовлені з базальтових порід;
• скловолоконні матеріали;
• вітропароізоляційні матеріали;
• неоздоблені м'які плити зі скловолокна і ін.

Грамотно виконати зовнішню обробку можна за допомогою теплотехнічного розрахунку. При виконанні розрахунку враховуються такі чинники, як кліматичні умови, режим експлуатації, коефіцієнт теплопровідності і багато інших технічних характеристик застосовуваних утеплювачів.

Після укладання теплоізоляційного матеріалу в обрешітку, можна приступати до заходів по захисту будинку від вологи - застосування вітрозахисної плівки. Така плівка має спеціальну перфоровану мембрану, яка забезпечує хорошу паропроникність і дозволяє легко виводити вологу з теплоізоляційного матеріалу. А як відомо, волога завжди утворюється за рахунок температурної різниці зовні і всередині будинку. Мембрану слід кріпити до обрешітки поверх теплоізоляції скобами, використовуючи звичайний будівельний степлер.

Попередня підготовка стін і встановлення обрешітки

Встановлення обрешітки передбачає попередню підготовку - герметизацію отворів, які знаходяться навколо вікон і дверей, на фасаді, а також всіх входів і виходів інженерних комунікацій.

Монтувати сайдинг необхідно на обрешітку. Обрешітка виготовляється з оцинкованого профілю або деревини. Слід зазначити, що у разі застосування деревини, використовуються хвойні породи, що мають вологість не більше 20%. Перетин брусків дерев'яної обрешітки повинен бути 40х50 мм. Бруски перед встановленням необхідно обробити спеціальною антисептичною рідиною.

У разі виконання монтажу горизонтальним сайдингом рейки обрешітки слід встановлювати у вертикальному положенні, на відстані не більше 300-400 мм одна від одної. Рейки встановлюються по всій поверхні споруди, на всіх кутах, навколо дверей і вікон, а також по низу і вгорі зони встановлення.

Місця встановлення внутрішніх і зовнішніх кутів обов'язково закриваються водонепроникним матеріалом з кожної сторони на відстані не менше 250 мм. З метою утеплення будівлі між обрешітковими брусками укладають теплоізоляційний вогнестійкий матеріал, який покривається спеціальною гідроізоляційною плівкою. Товщина теплоізоляційного матеріалу повинна бути менша товщини брусків, оскільки повинен бути вентильований зазор.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com