Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Як вибрати якісний сайдинг і при цьому не переплатити?

Як вибрати якісний сайдинг і при цьому не переплатити?Вініловий сайдинг призначений для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Як правило, його використовують для облагороджування фасадів малоповерхових будівель та споруд. Цей облицювальний матеріал ідеально підходить і для облицювання старенької дачі і для нового заміського особняка.

Використання сайдинга вирішує не тільки проблему зовнішнього вигляду будівлі, але і його утеплення. Конструкція сайдинга включає в себе утеплювач, який надійно «захований» у обрешітковому просторі.

Асортимент сайдинга сьогодні просто величезний. Сайдинг представлений, як вітчизняними, так і закордонними виробниками. Придбати його можна в будь-якому будівельному магазині. Розібратися в такому різноманітті буває нелегко навіть досвідченим фахівцям. Як же вибрати дійсно якісний сайдинг не переплативши при цьому?

Вартість сайдинга, втім, як і будь-якого будівельного матеріалу, залежить від багатьох факторів. Давайте спробуємо розібратися.

Сировина

На вартість сайдинга, перш за все, впливає сировина, що застосовується для його виготовлення. Для виготовлення вінілового сайдинга необхідний гранульований ПВХ, різні модифікатори, присадки і багато інших компонентів, що надають ПВХ необхідні фізико-механічні властивості. Ці компоненти імпортного виробництва і тому коштують далеко недешево, що, звичайно ж, відбивається на ціні панелей. Деякі виробники порушують технологію і використовують великий відсоток вторинної сировини, найчастіше - залишки від виробництва вікон ПВХ, що позначається не тільки на ціні, але й на якості продукції. Коштує такий сайдинг набагато дешевше, але подальше «задоволення» від експлуатації ... Ціна якісного сайдинга не може бути нижчою середньоринкової.

Технології та обладнання

Більшість сайдингової продукції, представленої на українському будівельному ринку, виготовляється сьогодні за методом коекструзії. Що це означає? Сайдингова панель складається з двох шарів, з'єднаних між собою на молекулярному рівні. Зовнішній шар забезпечує міцність і стійкість до УФ-променів, а внутрішній гарантує збереження геометричних характеристик протягом усього терміну експлуатації. На жаль, далеко не всі виробники мають у своєму розпорядженні сучасне високоточне виробниче устаткування. Чи можна на застарілому обладнанні виготовити якісний товар? Ось вам і відповідь ...

Контроль виробничого процесу

Виготовлення сайдинга має контролюватися на кожному етапі виробництва. Для цього необхідне дороге сучасне обладнання, що може дозволити собі не кожна компанія-виробник сайдинга. Наприклад, без постійного контролю неможливе виготовлення компаундної суміші, неможливий еструзійний процес, формування сайдингової стрічки та ін. Таким обладнанням оснащені великі виробничі підприємства.
Точне дотримання технологічних процесів є гарантією якості продукції. Компанії, що виробляють сайдинг з високоякісних матеріалів, з дотриманням усіх технологій підтверджують якість своєї продукції письмовою гарантією.

Колірна гама

Основна маса сайдинга виготовляється у світлих тонах. Що пояснюється наявністю діоксиду титану в рецептурі, що забезпечує матеріалу гарну стійкість кольору. Ця речовина «вибілює» яскраві кольори. Тому для отримання сайдинга яскравих, соковитих кольорів необхідне застосування спеціальних стабілізаторів. Такий сайдинг на 40-50% коштує дорожче сайдинга пастельних тонів. Разом з тим, слід зазначити, що сайдинг яскравих тонів менш стійкий до впливів прямих сонячних променів, тобто швидше вигорає і змінює свій первинний колір, навіть якщо він найвищої якості. Якщо вам будуть пропонувати сайдинг темного кольору за середньоринковою вартості світлого сайдинга, задумайтеся.

Популярність марки

Ціна сайдинга, як і будь-якого товару, залежить і від популярності марки. До недавнього часу найбільш популярними вважалися американські і канадські марки. На ринку будівельних матеріалів України все частіше можна зустріти «хороший» американський сайдинг виробництва Китаю, Білорусі, Польщі та ін., тому, слід бути уважними в гонитві за «розкрученими» матеріалами. Сайдинг вітчизняного виробництва сьогодні за якістю практично не поступається якості імпортним аналогам. Якісний український сайдинг дешевший через відсутність великих витрат на транспортування, податки та митницю.

Професіоналізм і статус виробника

Так склалося, що більшість людей воліють купувати товари, які вже вибрали мільйони інших покупців. Виходячи з цього, вам зовсім не потрібно досконально розбиратися в технічних характеристиках сайдинга для того, щоб вибрати якісний сайдинг.

Вартість виконання монтажних робіт

Сайдинг дуже просто монтується. Виконати монтаж можна самостійно або довірити професіоналам. В такому випадку вам необхідно врахувати, що вартість роботи монтажної бригади складе близько 50 - 70% від вартості сайдинга. Може здатися, що це дорогувато, але повірте, в кінцевому підсумку, цілком окуповується. Фахівці з монтажу допоможуть вам підібрати необхідну кількість сайдинга, що допоможе уникнути зайвих витрат. Крім того, яким би якісним не був вініловий сайдинг, термін експлуатації багато в чому залежить від правильності і якості монтажу.

Виходячи зі всього вище сказаного, можна зробити висновок, що не слід спокушатися низькою ціною, але й переплачувати теж не варто. Вибирайте оптимальне співвідношення ціни і якості.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com